Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 01-15-2021, 06:35 PM FLOR.
Öncelikle merhaba 66661 portunda gezintide yoğun olan bir yerde gazlıyordum bir admin arkadaş 2 şerit olan geliş - gidiş yönünde kontrollü bir şekilde sollama yapamayınca kaza yaptı ve bende o esnada kasis varken yavaşladım devam ediyordum savunmam bu ben hızlanma aşamasındayken admin kaza yaptı sonrasında benim yavaş gitmem / hızlı gitmem kimseye kaza sebebiyeti veremez kontrol sağlayıp mesafe korumak önemlidir bunu yapamıyorsa bir kişi zaten kaza vb çoğu olaya şahit olur ve admin bunu sebep tutarak beni uyardı hata benim düşüncem ile kendinde olmasına rağmen sözlü uyarı aldım sert şekilde gerekli işlemlerin yapılmasını istiyorum
Mpr : https://www.dosya.tc/server32/5zjm17/Jukes_admin.mpr.html
Olay sahnesi : 05:10'dan sonra benim kameram sonrada adminin kamerasından izlerseniz olayı anlarsınız
Adminin kullanıcı adı : jukes

Not : Orda önüne kırmış gibi oluyorum anlayışla karşılasaydı orda hatamı ben biliyordum özürümü dileyip çekilecektim o şekilde tepki verince gereğini duymadım genede kusura bakmasın orda bir dikkatsizliğim var
Gezinti - Drift - Cruise Oyuncusu  F L O R 
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 01-15-2021, 06:46 PM jukes.
Selamın Aleyküm bak kardeşim normalde senle polimiğe girmem yani polimiğe girmem derken yanlış anlama cevap vermem yetkilinin cevap vermesini beklerim fakat o uzun yol sanadece senin değil acemi bir oyuncuda deilsin zaten acemi bir oyuncu bile server de 10dk oynasın o uzun yolun mantığını anlar orda herkes gazlıyor bende gazlıyorum sen benim önümde bi gazlar bide aniden fren yaparsan benim 2 seçeneğim kalır ya aracı sağa çimene atıcam ki atsam atamam araç basık çıkmaz çimenlere yada sola yola atlıycam seni solluyup devam etcem veyaa aracın kanatlarını aktif edip senin üstünden uçucam kanat olmadığı için sola atladım ve bu uzunda 5dk içersinde senin yüzünden 2 kez kaza yaptım normalde seni kick atarak uyarmam gerekiyor fakat ben oyununu bölmemek için sözlü uyarmaya çalıştım o uzun yol sadece sana ait deil o aynalarda süs deil iyi akşamlar iyi forumlar Smile
             OSMANLI GARAGE ADMİNİ
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 01-15-2021, 08:56 PM FLOR.
Aleyküm Selam yol bana ait gibisine birşey yapmadım ben yolumda gidiyordum bana bir yerde yazıyormu şu hızda gitmen lazım diye tabikide hayır sen normal hayatında kasisi görünce gazamı basıyorsun yada ne bileyim oyun farketmez ben yavaşladım arkamdaki 10 - 20 metre uzağımda bile olsa tedbirini alır ve yavaşlar mesafe koyar ne bileyim kontrol eder sollar geçer seninki şöyle birşey olmadan geliyorsun ben farkındayım görüyorum ama karşıdan araba geliyor sen onu görüyormusun gördüğün haldede üstüne sürecek değilsin buda kontrolsüz sürüşü ele verir benim düşüncem bu öyle bir düşüncedesinki ben aynamıda kontrol ediyorum yoluda ama hatanın bende olduğunu anladığım zaman özürümü dilerim sen kendi hatanla ben ordaydım diye beni suçlu tutmaya çalışıyorsun olay bu eğerki oyun olduğunu unutuyorsanız bunun hiç oynamayın diyebilirim çünkü şaşırmayacağın bir nokta var arabam basık diye yavaş gideni olur hızlı olan bir yolda ne bileyim terse gireni olur küfür edeni vb çoğu olay olur bunlar yaşanan olaylar kural ihlali neyse ona işlem yaparsın ama ben burda yavaş giderek hata etmedim ama sen uzaktayken beni görerek önlem almayıp kontrolünü sağlamayıp dediğim gibi ya sollamaya çıkarsan çok olay olur orda kişi sana küfür edebilirdi hakaret edebilirdi vb olaylar yaşanabilirdi ben bildiklerim ile değil zaten ilk kez oynadığım oyun değil üstüne üstlük olaya kendi tarafından bakmıyacaksın bunu yaparak burda kendini üstün görüp beni haksız bir duruma düşürmüş görünüyorsun benim izah etmek istediğim orda uzaktan gelirken kontrolünü sağlayıp mesafe bırakıp karşıyı kontrol edip sollamaya çıkman şart değil 300le 400le gitmen orada önemli olan kazalar olmasın küfürler edilmesin hakaretler edilmesin vb olaylar yaşanmasın ve nezih bir ortam sağlamak için varsın olayı sen yaratmak değil olayı bitirmek anlayışla çekilmeye gelebilirsin farklı olarak sadece çarptığın kişiye sana kaza yaptırmış bir kişiye örnek tek işlem yapman gerekmez adminlik yaptım tecrübem var eleştirdiğimi düşünme sadece benim bu düşüncem adminlik ilgi gerektiren bir iş 5dk içinde neler döndüğünü çıkıp kontrol etmen gerektiren yerde bunla uğraşmamayı sadece şahit olduğum olaya işlem yapayım derdinde uzun zaman yoktum malesef belli bir sıkıntıdan dolayı kontrol ettiğin zaman cidden öyle kimseye laf atmışlığım ve yatta kötü söz düşündürecek birşey yaptığımı sanmıyorum ben özgür olarak fikir düşüncemi paylaştım lütfen yanlış anlamayın
Not : Yazdıklarını okudum bazı yerleri atlamış olabilirim kusura bakma ama orda benim belirttiğim gibi fren yaptığım bir nokta kasis noktası ve kaza yaptıktan sonraki fren yapmam orda kasiste yavaşlamamı görmen değil olay ilerde ne olacağınıda düşünmen lazım yanlış anlama zaten olacağı tek kazadır ve yatta kontrolden çıkmak gibisi 
Gezinti - Drift - Cruise Oyuncusu  F L O R 
Yönetici
Raporunuz üst yetkilime iletilmiştir, beklemede kalın teşekkürler..
Osmanlı Garage Yöneticisi
1 Ziyaretçi