Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Banned
En son düzenleme: 01-15-2021, 04:27 PM nyks.
Öncelikle merhaba olay 2 kişiden borcu geri istememden dolayı -5k istedim olayın detayına biraz girersem Oyunda hyper adlı arkadaştan borcumu istedim borcumu vermedi biraz konu döndü sonra kapat konuyu diye flood geldi kişisel bir uyarı yok sonra arda diye bir admin vardı chivas galiba adı ondanda borcumu istedim oda vermeyince ordada konu döndü ben dedimki tamam kapat konuyu sonra bir cümle yazdım üstlerine alındılar ve bana uyarı 2 diye 5k kesip beni iflas ettirdi banımın açılmasını istiyorum ancak iflas etme sebebim polisten falan kaçma derken -6k daydım arkadaşımdan para atmasını istedim atıyordu bir anda -5k geldi her hangi bir ortada uyarı yok hyper denen arkadaşada her hangibi bir ceza kesilmedi ve ber0 admin kesmiş ona o anda sesteydik adam kayırmada var yani bana durduk yere -5k geldi bunun için işlem yapılmasını istiyorum ve banımın açılmasını istiyorum yapabiliyorsak çünkü zaten -5k yemesem iflas etmicektim haksız ban oldu biraz arkadaşım parayı atıyordu derken bir anda ban yedim lütfen gereği yapılıp banım açılsın sağolun teşşekürler

Mpr kaydı burada : Olay Başlangıcı : 1:40:36:55 Bitiş : 1:49:53:59
https://s2.dosya.tc/server14/7mmfnv/archie.rar.html

Ber0 admin banın büyük bir ihtimal açılır dedi ve zaten bankamda parada vardı ancak arkadaşım atıcak diye bekledim para kesiceğini yada uyarı verdiğini yada oyundan attığını görsem ve devam ettirsem tamamdı ama bir uyarı yoktu kişisel olarak yada oyundan atmadığı için bir anda 5k yiyince ban yedim -5k gitsin benden ancak 5 günlük banımın kalkmasını istiyorum yani olay bu aslında, ben sadece banım kalksın istiyorum gerekirse -de başlıyım ama banım açılsın cidden haksız ban bu benim paramın - de olduğunu göre göre yani panelden ber0 da böyle dedi -5k kesiyorsun dedi ve uyarı vermeden yada atmadan dedi yani o yüzden banım açılırsa ve adminde uyarı yada ceza bilmiyorum alırsa sevinirim sağolun
Yönetici
Admin şikayetiniz üst yetkiliye iletilmiştir.
OSMANLI GARAGE Adanalı Yöneticisi 
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup almış olduğunuz uzaklaştırma kaldırılmıştır. Ceza işlemi yapan admine (ardayld01) gerekli uyarılar verilmiştir.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
2 Ziyaretçi