Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 01-15-2021, 03:59 PM Carrion killer.
BerO adlı hem admin hem polisden şikayetçiyim olay oluyor söylüyoruz foruma at madem forum var sana ne gerek var tartısma oluyor tek taraflı kickliyor harita soruyoruz ne zaman zamanı gelince birdaha görmeyeyim birdaha duymayayım birdaha yapma daha neler neler hep bi aşağılayıcı tavır semih abi server'da iken herkes melek semih abi gidince kral kesiliyorlar başımıza. polisler 4 kmh için adam kovalıyor semih abi bi el at hem adminlere hem polislere Berkay diye bir polis var enayinin birinden ucuza araba aldım ohh beleş 1000 lira vs cins cins konuşuyor bi ilgilenin size zahmet
Kayıtlı Üye
Bugüne ve geçmişe ait elimde her türlü mpr kaydım mevcut çözebileceğim bir durum ise oyun içerisinde çözerim foruma at demeden oyunda müdahele edilebilecek birşey ise oyunda müdahelemi eder olayı çözmeye çalışırım. Harita yüzdeleri hakkında pek bi bilgim yok ben orada espri olarak zamanı gelince dedim ardından da yüzdeyi öğrendikten sonrada söyledim. Birdaha olmasın diye cümleyi de neden kullandığımı çok iyi biliyorum ters yöne giren birisini kovaladım özür diledi kb dedi uyarı vererek birdaha olmasın dedim korna çaldı korna çaldım yolumuza baktık. Olay hakkında bilgin yok ise lütfen bilgi edinmeden yorum yapmazsan sevinirim. İstenildiği takdirde her türlü kanıtlarımı'da iletirim. İyi Oyunlar
#BOSS
Task