Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
öncelikle batın.a polis beni kovalıyordu ardında kersy  katıldı kovalamaya kaçarken virajdan 250 260 dönerken geldi  [POLIS] ARCHİE bana tersden vurdu
bahanesi de sirenim açık desteğe geliyordum ve beni girilmeyen bir yere soktu çıkamadım polislere salın dedim ama salmadılar ve aşağıya düştüm -15k gitti gereği yapılsın lütfen !          [POLIS] ARCHİE    k.adı : Nyks !                         

KANIT: bandicam 2021-01-12 14-25-23-382.mp4 -  51.5 MB
Banned
En son düzenleme: 01-12-2021, 01:54 PM nyks.
Olayın başı doğru ancak gerisi yalan yalan demiyimde yanlış ona her hangibir kasıtlı vurma yok haritanın sağ altında sandım onları sireni açtım basıyordum bir anda önümde belirdi kaçamadımda tersdeydim doğru ancak kasıtlı vurmadım yanlışlıkla oldu harita dışına uçtu polis arkadaşlar geldi orda konuyu tartışıyorduk gaza bastı aşşağa düştü -5k gitti ondan sistem 5'er k bize verdi sonra kasıtlı vurmadan seni foruma atıcam dedi polis arkadaşlarda bırak atsın dedi attı ancak ortada kasıtlı vurma yok yanlış yerde görmüşüm onları yolu kısaltmak için terse girdim hatalı olabilirim ama kasıtlı vurma yok dediğim gibi o yüzden bunu göz önünde bulundurursanız sevinirim kasıtlı vurma falan yok desteğe gidiyorum siren açıktı haritaya baktım kafamı çevirdim direk girdik kafa kafaya yanlış yerde sandım onları ksden izlesem iyi olurduda izlemedim neyse uzatmıyım şimdiden teşşekürler bunlarıda göz önünde bulundurun. sağolun.

Zaten kasıtlı vursam bu konuya cevap vermem onu geçelim direk salardım onu orda bırakma gereği duymadım bilmiyorum orda dursaydı berkide bırakıcaktık bastı gaza aşşağa düştü ve -5k gitti ondan
hatalı olabilirim ancak ortada kasıtlı bir şey yok sağolun.
Banned
He bir şunu diyeyim tersde olmam aslında yanlışda sen gelmeseydin şansa denk geldi dediğim gibi kasıtla vurma yok başkası gelseydi ordan ödeyip özürü mü dilicektim sen denk geldin kaçıyordun işte yanlışlıkla oldu diyelim ban yemek cidden istemiyorum uyarı yada -5k verebiliyorsanız yada para cezası daha iyi olur bu suçlu olduğum için kesinlikle değil seste söylicektim bunu normalde ban falan yersem şimdiden söyliyim dedim bunun ban sebebi olduğunu düşünmüyorum yanlış anlaşılma var orda o yüzden ben hatalıysam eğer -5k yani para cezası kesebilirseniz sevinirim ban yerine ve o kadar oyunda admin vardı polislerdede admin vardı bir şey olmaz dedi bilmiyorum neyse uzatmıyım sağolun.
Banned
Bu arada şunuda eklemek istiyorum kovalamada beroda vardı bero admin ama adminde değildi salma dedi için salmadım bunuda göz önünde bulundurursanız sevinirim.
1 Ziyaretçi
Task