Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Polisle normal bir şekilde kovalamacaydım ve pingim vardı birazcık bende araç gidiyor gözüküyor ama ping girdiği için araba durmuş oyunda ve admin beni attı 5k yedim zaten bu admin bana takmış durumda soru sorsam cevaplamıyor vs. diğer adminlerle işi çözüyoruz ondan sonra derdimizi anlatırkende 1 gün banlanıyoruz uyarı vs olmadan gereği yapılsın 

mpr: https://s7.dosya.tc/server19/yehk20/KY3X_race_1L_0R_0F_3.rar.html

son 10 dakikayı hatta 5 dakikayı izleyin görürsünüz 
teşeküürler
Yönetici
admin şikayetiniz üst yetkililere bildirilmiştir.
OSMANLI GARAGE Adanalı Yöneticisi 
Yönetici
En son düzenleme: 01-02-2021, 11:50 AM Orhan C.. Düzenleme Nedeni: Kanıt dosyası
Herhangi bir olumsuz/yanlış işlemler söz konusu değildir.
Almış olduğun uzaklaştırma kaldırılmayacaktır.

ByArtemis.rar dosyasını indir - Yandaki dosya adminin iletmiş olduğu kanıt dosyasıdır. Aşağıda yazmış olduğum MPR kayıtlarındaki ilgili süreleri izleyebilirsin.
1. 14:53:00 - Polis kovalamacasına engel olmak
(Admin cezası [b]Polis kovalamacasına engel olmak:[/b] Uyarı 1 + 2.500TL) 

2. 24:45:00-26:00:00 - Ovalde ters yönden kovalamaca 
Özel Sunucu Kurallarının 9. Maddesinin 1. fıkrasının 1. bendinde yer alan kurala göre: 
 9.1. Kyoto (KY*)
9.1.1. Otobanda ters yönde gitmek kesinlikle yasaktır. Kovalamacalarda dahil.
Eğer kendinizi ters yönde bulursanız yavaşlayın, geri dönün ve polislerin sizi tekrar yakalamasına izin verin. Avantaj sağlamak yasaktır.
Sıkışırsanız izleyiciye geçmek (shift+s) ya da pite girmek (shift+p) zorundasınız.

Haliyle yukarıda belirtilenlere göre de senin zaten bu 5000TL cezayı yemek zorundaydın.
Almış olduğun bu uzaklaştırma gününde aşağıdaki sayfaları lütfen okumanı istiyorum.
Osmanli Garage - Cruise Kuralları
Osmanli Garage - Kurallar

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi