Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Ban işlemi uygulayan hesap: OG#ALONEANGEL 
Banlanan hesap: fenerli61

Ban yeme sebebimi ögrendigimde şaşkındım yasaklı program kullanmışım kanıtı olmadan bunu nasıl yapabilmiş anlamış değilim açıkcası varsa da görmek istiyorum o ğün bana sordugu soru ne kullanıyorsun sen cevabım ise hiç bişe tek kullandıgın revbouncer yani herkesin kullandıgı kesici yi  ve 
ibremin sektigini söylemişti bende cevabını vermiştim bilgisayarımda Cs go adlı bir oyun iniyordu bunun üzerine pingim oldukça düşüp yükseliyordu hiç bir  yasaklı programı kullanmayı bilmiyorum ping degerlerim yüksek oldugu için ibremin sektigini söyleyebilirim tek açıklamam budur lütfen konuyla ilgilenirseniz sevinirim.
Yönetici
admin şikayetiniz üst yetkililere bildirilmiştir, gerekli kanıtlar istenecektir
Osmanlı Garage Yöneticisi
Yönetici
İnternetinizin kötü olduğu durumlarda ekranda "Ping yüksek sürüyorsun" yazan uyarı ekranı gelmektedir. Bu gibi durumlarda olumsuz/yanlış bir şey olmaması için hemen pit atmanız veya izleyiciye geçmeniz gerekir. Pinginizin yüksek olduğu durumlarda pit veya izleyiciye geçmediğiniz takdirde oynamaya devam ettiğiniz sürece başka oyunculara çarpma (crash etkisi), araçta devir sekmesi gibi durumlarla karşı karşıya kalınabilir. Bu yüzden adminler sizlere işlem uygularlar. Bu gibi durumlarla bir daha karşı karşıya kalmamak için hemen pit atmalı veya izleyiciye geçip pinginizin iyi duruma gelmesi için beklemelisiniz.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi
Task