Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
64 Sunucusunda 'Normal bi şekilde seyir halindeydim' Polis peşime takıldı koavalama başlattı. Biraz eğlence olsun diye kaçayım dedim zaten kurtulma şansım yok altımda UF1 var polisinde  FZ50  olması lazım Smile 4-5 dakika kaçtıktan sonra Polis arkamdan vurmaya başladı haliyle. Ama polis bana vurunca bariyerle Polis arabasının arasına sıkışıp Pistin dışına fırladım. Map ten aşşağı düştüm ve pite gönderildim sistem tarafından otomatik olarak. 5000tl Polisten kaçtığım için ve otomatik olarak pite atıldığım için param polise gitti zaten çok da fazla zorlamazdım eğer pistin dışına çıkmasaydım ve bu kadarda ceza yazılmaz diye tahmin ediyorum

Not: 64 Sunucusunda yeni sayılırım pek kuralları bilmiyorum. Olayın sonucu nereye bağlanır bilmem sadece yazdım ne olur bunun durumunda Para polistemi kalır yoksa param bana geri verilip polis ceza mı keser bana Lütfen bi yardımcı olun. 

İyi günler MPR Link:https://s2.dosya.tc/server13/heg79w/pol_Tis.mpr.html :Adım Ford Musstang GT : Polisin Adı SERO.  

Olay MPR'nin son 4-5 dakikasında geçiyor.
Yönetici
anladığım kadarıyla kovalamaca sırasında kazaya kurban gitmişsiniz.

para kaybı karşılanması için oyun içi bana ulaşabilirsiniz.

iyi oyunlar.
iyi forumlar...
OSMANLI GARAGE Adanalı Yöneticisi 
1 Ziyaretçi