Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 11-27-2020, 10:31 AM turkeflo.
albaybaron k adlı kişi arkamdan hızlı geldi sonra vurmasın diye karşı şerite atladım tekrar şeritime girdim vurdu ters döndüm tekrar vurdu sonra iflas edip ban yedim mpr nin son dakikası yaşandı olay
mpr:https://drive.google.com/file/d/1JoTIyDbwzQzrc0aFiP2RkxI_4Y2nwR_u/view?usp=sharing
Yönetici
Konuya atmış olduğun ilgili mpr kaydı tarafımca izlenmiş olup senin sürdüğün araç UF1 ve arkandan gelen bir XRG var sen ona yol vermemekte inat ediyorsun sağ tarafa çekilip yol vermen gerekirken onun arkandan geldiğini gördüğün halde hâlâ yolu ortalamış bir şekilde sürmeye devam ediyorsun ve arkadan gelenin seni sollamasına izin vermiyorsun böylelikle o da sana çarpıyor ve kaza yaşanıyor. Daha sonra karşı şerite geçip tekrar gitmen gereken şerite geçiyorsun arkandan o gelmesine rağmen yine yol vermemekte kararlılıkla devam ediyorsun ve 2. bir kez sana çarpıyor.
Ayrıca -10K olana kadar aklın neredeydi? -10K olduğunda iflas edeceğini zaten bilmen gerekiyor ki bunu - ye düştüğün an sistem otomatik mesaj atıyor sana.
Herhangi bir bilerek/kasıtlı çarpma söz konusu değildir.
Sırf sen yol vermediğin için bu kazalar yaşanmıştır. Burada suçlu olan sensin bunu lütfen mpr kaydını tekrar izleyip idrak et ve bir daha böyle bir şeyler yapma.

Banın kaldırılmayacaktır.

İyi Forumlar...

İyi Oyunlar...
1 Ziyaretçi