Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 11-26-2020, 10:52 AM KaliteliAdam53.
_Kaya0180_ kullanıcı adlı oyuncu beni rahatsız edip tampon yapıyodu yapma dedim param var sanane dedi foruma atıcam dedim hayla yapmaya devam etti en sonunda kasıtlı çarptı aslında çarpıcaktı son anda pit attım ve bana hakaret etti.Gereğinin Yapılmasını Arz Ederim.Bu oyuncu hakkında bir konu daha açtım ancak bakmadılar ve bu oyuncu hayla beni rahatsız ediyor.

MPR:LFS MPR _Kaya0180_.rar -  1.4 MB

SS1:[Resim: 87IBnL.png]
Selim Baş

OG POLİSİ
Kayıtlı Üye
Merhabalar

Ben Oyundaki, _Kaya0180_ Ben size orada tampon yaptım ve siz Bana Fren yapsam ne yapabilirsiniz, Dercesine Konuştunuz, Atarlı Ve Sadece Benim 

Suçlu Olduğum yeri koymuşsunuz. Siz Bana Gelip Kaza Yaptıgımızı ve para'yı ödemediğimizi Söylediniz Fakat Biz Orada Fazla tampon yapmadım ve 

iyice yaklaşmadım Eğer iyice Yaklaşsaydım ve Kaza Yapsaydım 500'mü Yazıyor Gerekirse 2.000 Atarım Suç Bende İse.

İYİ GÜNLER DİLERİM 

B O Y U N E G M E Z 
Kayıtlı Üye
(11-26-2020, 10:47 AM)bbyngmzz demiş ki: Merhabalar

Ben Oyundaki, _Kaya0180_ Ben size orada tampon yaptım ve siz Bana Fren yapsam ne yapabilirsiniz, Dercesine Konuştunuz, Atarlı Ve Sadece Benim 

Suçlu Olduğum yeri koymuşsunuz. Siz Bana Gelip Kaza Yaptıgımızı ve para'yı ödemediğimizi Söylediniz Fakat Biz Orada Fazla tampon yapmadım ve 

iyice yaklaşmadım Eğer iyice Yaklaşsaydım ve Kaza Yapsaydım 500'mü Yazıyor Gerekirse 2.000 Atarım Suç Bende İse.

İYİ GÜNLER DİLERİM 

B O Y U N E G M E Z 

Yetkililer inanmayın bu her foruma attığımda böyle yapıyor oyunda suçlu burda yapmamış gibi göstermeye çalışıyo kendini şu adamı banlayın gerçekten bu adam yüzünden 5k paramı kaybettim ben yandım öbür kullanıcılar yanmasın sadece bana değil öbür kullanıcılarada yapıyor gereğinin yapılmasını istiyorum!
Selim Baş

OG POLİSİ
Kayıtlı Üye
Peki, 

5K Kayıp Ettiğinize Dair Bir Kanıt Varmı Söz Veriyorum Ki, 6K olarak Benden Size Dönüş Yaşanacaktır.

B O Y U N E G M E Z
Kayıtlı Üye
Üstelik 2 tanede şahitim var onlarada sorabilirsiniz onlarda gördü ve biliyo!
Selim Baş

OG POLİSİ
Kayıtlı Üye
Peki, 

5K Kayıp Ettiğinize Dair Bir Kanıt Varmı Söz Veriyorum Ki, 6K olarak Benden Size Dönüş Yaşanacaktır.

B O Y U N E G M E Z
Kayıtlı Üye
(11-26-2020, 10:56 AM)bbyngmzz demiş ki: Peki, 

B O Y U N E G M E Z
İSTEDİĞİN KADAR BÖYLE DE SENİ BANLATTIRANA KADAR PEŞİNİ BIRAKMİYİCAM İSTERSEN 300K PARA AT UMRUMDA DEĞİL BAN YEMEDEN BIRAKMİYİCAM PEŞİNİ
Selim Baş

OG POLİSİ
Kayıtlı Üye
Peki, 

Siz Bilirsiniz Banlansam 2 - 3 Gün Rahatlıyıcakmısınız ?

B O Y U N E G M E Z 
Kayıtlı Üye
ARKADAŞLAR SİZE SÖYLEYEYİM SELİM ARKADAŞIMLA BİRLİKTE KURTARICILIK YAPIYORDUM ARKADAŞ ARKADAN 30 SANİYE BOYUNCA TAMPON YAPTI VE ÇARPTI ŞİMDİDE BANLANMAMAK İÇİN BİR CEVAP ARIYOR BEN SİZE BIRAKIYORUM
Kayıtlı Üye
(11-26-2020, 11:00 AM)EfeUslu demiş ki: ARKADAŞLAR SİZE SÖYLEYEYİM SELİM ARKADAŞIMLA BİRLİKTE KURTARICILIK YAPIYORDUM ARKADAŞ ARKADAN 30 SANİYE BOYUNCA TAMPON YAPTI VE ÇARPTI ŞİMDİDE BANLANMAMAK İÇİN BİR CEVAP ARIYOR BEN SİZE BIRAKIYORUM
Sayın, Efe USLU

Selim Arkadaş, ile Gazlıyordunuz Kurtarıcılık Yapmıyodunuz Elimde Video Görüntüsü Var, Lütfen Burada Yanlış Konuşmayalım.

B O Y U N E G M E Z

#OG OYUNCUSU VE KURTARICISI

Dicord: B O Y U N E G M E Z#0853
1 Ziyaretçi
Task