You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

Kayıtlı Üye
Admin raporlama
Oyunda önüme uf atlamıştı daha sonra ona bişey kullandım tam hatırlamıyorum ama galiba sakatmısın yazdım . Daha sonra Şener admin kickledi beni.
Bende cahata odaklanma yola da bak dedim . Çünkü 50 sefer yola atlıyordu uflar . Gerisi SSlerde . 12 saat ban atmış geçen sefer de aynı şey yaşandı. Dalga geçermişcesine 
'' Ogünde gördüm : D 
aynı kelimeyi dedin '' dedi ve ban attı 

SSlere bakılmasını ve gereğinin yapılmasını istiyorum ben hatalıysam sıkıntı yok ama o hatalıysa 2 dir aynısını yapıyor.

SS: https://dosya.co/7brvbzocc4vf/lfs_00000412.png.html
Yönetici
RE: Admin raporlama
admin şikayetiniz üst yetkililere bildirilmiştir.
OSMANLI GARAGE Adanalı Yöneticisi 
Kayıtlı Üye
Öncesinde şunu belirtmek isterim olayı kendi tarafından bakınca kendinizi her zaman tabiki haklı görüyorsunuz işin artisliğine kaçıyorsunuz ve en son kelimenin kadar haklıysan burada kendini öyle bir övkü ben bu ien son kelimenin şi birdaha yapmayım iş demeleyim aslında bir nevi kuralları hatırlatma Siz düzgün durmadıkça ben işlem yaparım ama ki durana birşey yaptığımız zaten yok siz önce konuşma tavrınızı ve oyun adabınızı iyi yapın koruyunki sizede hak vereceğimiz bir nokta olsun her seferde işin artisliği ve kışkırtmasındasınız farkındaysan ben sana işlem yaptım diye sen kendin böbürlendin burda benim bir hatam yok sana işlem yapmam
senin bana bu şekilde ikazda bulunmanı gerektirmez birdakine dikkat etmeni istiyorum kendim işlem uygulamam yani bu ilk kez olmuyan birşey tahmini üzerimden bilerek yapıyorsunuz bunu yönetime bildirmek isterim ve yaptığınız her hatada
yönetime bildirdiğimde ordan eğer işlem felan görürseniz o zamanda itirazda bulunursunuz lütfen dikkat edin !

--- : https://s7.dosya.tc/server18/oant46/Ban_kanitlari__.rar.html

Not : O Kelimeyi demem şu o günde değmezsin diyerek foruma etmem dedin ve ettin onu söylemek istedim kısaca gene aynı mevzu !
Şener BOZKURT 
Kayıtlı Üye
Sende kendi pencerenden bakıyorsun hepimizin senle uğraştığını düşünüyorsun ama yok öyle birşey bunu elbet yönetimde fark edicek millete yok '' önce bana abi diyordunuz şimdi noldu'' falan demeler userlara çok üst rütbeden konuşmalar adminlik aldıktan sonra birşeyler değişti evet , fakat bizde değil sende oldu bu değişim
eninde sonunda yönetim farkedicek bunu , Önceki konuyu tekrar hatırlatıp o günde böyle demiştin diye dalga geçtin ne hakkın var bunu söylemeye banımı yedim bitti daha niye gurur meselesi yapıyorsun da eski konuları açıyorsun ?
Kayıtlı Üye
Benim iyi niyetimi kötüye çeviren hak ettiği değeri zaten alır ne gerekirse küfür ettiğimide hakaret ettiğimide herkes bilir ve eğerki sende burda bunu diyorsan senlede yaşamış bir olayımız vardır demektir hak ettiysen cezanı yoksa banını yersin oyunda böyle konuşmak gerekirse kimsenin bir derdi olmadığı açıkta ama kışkırtma yoluyla oynuyorlar bilmem sen içlerindemisin ve yatta şunlar diye birşey demedim yaptıkların oraya sürükleniyor felan diyerek birde beni sen tanımıyorsun ve gerekmez tanıman bende seni tanımıyorum misal gereken birşey değil sen eğerki birşey yapıyorsan belli bir sebebi vardır şimdi biraz mantıken düşünmek gerekirse olaylar açıkta zaten eskiyi yeniyi karıştırmaya zaten gerek yok ama ki eğer bir belli bir sorunun varsa yönetime konuşursun ve yatta bana ben sana zorla abi dedirtirecek değilim bu konuda benim açtırdığım ve yürüttüğüm bir mevzuydu zaten o arkadaşlarda bakacağı için dediğim gibi kimseye abi dedirtirecek değilim ve zaten saygısını bozan kendini bozar ben hiç bir zaman değişmedim diyemi bu kadar yoksa başka bir nedenden dolayımı onu bilemem ama ki saygısını bozmuş kişiye ben hiç bir şekilde hakettiğinide haketmediğinide söylemem ve yatta ne yapılacaksa yapmam umursamam zaten öyle yapıyorumda ben ama ki benimle uğraşmaya kalkan kim olursa olsun cevabını almazsada o cevap mutlaka bir şekilde kendin eğerki bana işimi öğretmekten çok yaptığın kural dışı bir şeyi kabüllensen şimdiye banını yemezdin zaten ve şimdi oynuyor olurdun burda olmazdın sen sert bir şekilde bana ikazda bulunarak konuştuğun için öncedende bunun uyarısınıda banını yediğin için bugünde öyle bir olay içinde hakaretten uyarını aldın ve artislenip bana laf yetiştiriyorsun yakışan bu değil bende size ne olduğunu öğretemem şu zamana kadar insan gibi gelipte benden hayvanca ve yatta insan dışı bir hareket görmedi dediğim gibi kural dışı birşey yaptığınızda böyle oluyor anlamakta değil uslanmamakla tabirsiniz !
Şener BOZKURT 
En son düzenleme: 11-26-2020, 02:14 PM SenerBOZKURT.
Yönetici
Herhangi bir olumsuz/yanlış/hatalı uzaklaştırma söz konusu değildir.
Portlarda oyuncu, admin fark etmeksizin düzgün konuşman gerekmektedir.
Chat'e yazdığın kelimeden dolayı admin seni sunucudan atabilir bunda herhangi bir yanlışlık yoktur.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...