Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Olayı başından anlatacağım. Ben Arkadaşım olan ThePanda ile 61de geziyordum. Sonra birisi yolu kapatmış ve crash açmıştı. İkimiz ona çarptık ve uçtuk haliyle. Aonra ThePanda bir şey dedi fakat ne dediğini görmedim sanırım hakaret etti o kişiye. Sonra admin ona kick ya da ban attı. Ben de ona yanlışı olduğunu söyledim. Bana lanlı lunlu konuşma dedi. Sonra düzgün bir şekilde anlattım kendisine olayı. Bu sefer kick attı admine saygısızlıktan. Tekrar oyuna girip "size gülüyorum Big Grin" dedim. ( işlerini düzgün yapmadıkları için) Kendisi de "BENİM 10 TANE GÖZÜM YOK" deyip durdu. Ben de ona şöyle dedim: "Eğer crashlı adamı görmeyip hakaret eden adamı görüyorsan sorun sende önce niye hakaret ettiğini falan araştır " dedim . Ve beni 12 saat admine karşı saygısızlıktan banladı. HER ADMİNİ GÖREVE ALMADAN ÖNCE BİR KONTROL EDİN ÇOĞU LAF DİNLEMİYOR  BU SAÇMALIKLARA DA SON VERİN ARTIK.
Alıntı
Yönetici
En son düzenleme: 12-06-2020, 05:10 PM enesbey5858.
Şikayetçi olduğunuz adminin adı ve, eğer kanıtınız varsa iletebilirsiniz şikayetiniz yönlendirilecek
Osmanlı Garage Yöneticisi
Alıntı
1 Ziyaretçi
Task