You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

Çimde Durma Tartışması

Kayıtlı Üye
Çimde Durma Tartışması
Bana bir şahıs çarptı crash olma ihtimalini göz önüne alaraktan izlemeye başladım olmadığını farkettim ama biraz daha inceledim o arada bir polis geldi ve hatalı parktan kovaladı (başta uyardı sıkıntı yok). Ben çimde duruyorum , durduğum yer ;

https://hizliresim.com/PVThQb

çimde durmak yasak evet ama benim durduğum yer düzlük ve yoldan uzak. Bu yüzden bana vurma veya benim insanlara herhangi bir sorun teşkil etme şansımın bulunmadığını izah ederim. Oyuncuya olayın yaşandığı gün akşama doğru birisine daha ceza keserken görüp uyarmıştım (her çimde duran hatalı park yapmıyor diye).Bana yapılınca bende çıkmıyorum dedim ve çıkmadım cezayı kesti yedim tabii.
Sonra pit çek veya ilerle dedi. ilerlemiyorum dedim, çünkü yasak değil benim orda durmam herhangi bir sorun yaratmıyorum kimseye. tekrar kesti tekrar ödedim ve tekrar ilerle veya piit çek dedi gene aynı tavırı sergiledim çünkü haklı olduğumu düşünüyorum. sonrasında cezayı 2 kez reddettim 5k polise gitti ve yettimi gibisinden bir cümle söyledim. Polisle discord üzerinden konuştuk, aramızda herhangi bir soğukluk sıcaklık yok hangimiz haklı onu tartışmak için konuyu açtım isterseniz kanıtları yükleyebilirim kestiği ceza panelini vs.

Ve son olarak dediğim gibi benim çimde kalmam yasak ama ;

https://hizliresim.com/UXxqNW 

yazdığı gibi orda durmak herhangi bir sorun yaratmıyor ise yasak değildir ki ben çimin yola uzak tarafında ve virajsız kısmında duruyorum.

Ben orda dururken çarpacak adama gerçek hayatta arabaya binmesine bile inanmam (kovalamaca yoksa).

Kolay Gelsin!
             Recep Şimşek

OsmanlıGarage Yetkilisi 
En son düzenleme: 11-22-2020, 12:45 AM recepfy.
Kayıtlı Üye
RE: Çimde Durma Tartışması
Kanka destan niye yazdın ki. Olay : Recep çimde imiş bu da gelmiş sataşmış durma Recepte acılı adana olduğundan karşılık vermiş. çimde durmak Polis yasak recep ise yasak değil kaza yaptırmıyorum falan demiş ordan gitmiş işte
Kayıtlı Üye
SA öncelikle sunucuya giriş yapamıyorum hiçbir porta 6661 6662 falan acaba sunucudan kaynaklı bir sıkıntı mı var ban falan da yemedim kullanıcı adım bekirhankzly1
sürücü bilgisi alınamadı diyor şimdiden sağolun Smile
Kayıtlı Üye
(11-22-2020, 11:36 AM)bekirhankzly1 demiş ki: SA öncelikle sunucuya giriş yapamıyorum  hiçbir porta 6661 6662 falan acaba sunucudan kaynaklı bir sıkıntı mı var ban falan da yemedim kullanıcı adım bekirhankzly1
yanlış değilsem sunucu bakıma alındı yapıldı şu an ve büyük ihtimalle uyarı puanı alabilirsin.
             Recep Şimşek

OsmanlıGarage Yetkilisi 
Yönetici
(11-22-2020, 11:36 AM)bekirhankzly1 demiş ki: SA öncelikle sunucuya giriş yapamıyorum  hiçbir porta 6661 6662 falan acaba sunucudan kaynaklı bir sıkıntı mı var ban falan da yemedim kullanıcı adım bekirhankzly1

Sw'mize kısa süreli giriş çıkış yapılamadı. Artık aktif. 
Ayrıca tartışma kanalındaki konunun altına başka bi konu yazdığınız için uyarı aldınız.
OSMANLI GARAGE Adanalı Yöneticisi 
Kayıtlı Üye
E abi tartışmanın sonucu ne peki?
             Recep Şimşek

OsmanlıGarage Yetkilisi 
En son düzenleme: 11-22-2020, 08:24 PM recepfy. (Düzenleme Nedeni: Yanlış kelime)