You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

Kayıtlı Üye
PİNGDEN BAN
MERHABALAR,

Bugün saat 14.30-15.30 sularında servere giriş yaptım.Alt bir programda güncelleme olduğundan pingim 1000-1500 arasıydı.Dolayısıyla herkes dona dona ilerliyordu yada yok oluyordu. Problem olmayacağını düşünerek ovalde sürmeye devam ettim. O sırada ovalde kovalamaca oluyormuş sanırsam ama herkes bende yok olduğu için anlaşılmıyordu.Yanlış hatırlamıyorsam ufak bir kaza yaptılar. Bende yanlarından geçtim fakat pingim yüksek olduğundan farkında olmadan bir arkadaşa  vurmuşum.Oyundan ayrıldım ama farkında bile değildim. 23.45 sularında oyuna giriş yapmak istediğimde banlandığımı öğrendim ban sorguda polise vurma vs yazıyordu.Orda bir karmaşa oldu fakat pingden ne olduğunu anlamadım. Vurduğum arkadaşta kusura bakmasın. Pingden ötürü bir yanlış anlaşılma oldu 2 gün ban yemişim açılmasını istiyorum.23.45 sularında oyuna girmesem böyle bir olay olduğunun farkına bile varmayacaktım.Pingten ötürü fark etmediğimden MPR almadım.Banlayan arkadaş OGSTRR Mpr sunarsa memnun olurum. Admin şikayet kısmına Admin arkadaşın pingime bakmadan işlem yaptığı için yazdım bilginize.
En son düzenleme: 11-19-2020, 08:51 PM tahaozhal.
Kayıtlı Üye
RE: PİNGDEN BAN
Forum admini ve yönetici arkadaşlar ilginiz ve hızınız için çok teşekkür ederim.Banım 1-2 saat içinde açılacaktır.İşlem yapılmasına gerek kalmadı, zaten yapılmıyor.
Yönetici
RE: PİNGDEN BAN
Normalde yapmanız gereken ovalde sürmek olmamalıydı bağlantınız kötüyse ekranda zaten uyarı yazısı geliyor. "Ping yüksek sürüyorsun"
Pinginiz olduğunda crash etkisi oyunculara çarpma vs. bu gibi durumlar söz konusu olur. Buda uzaklaştırma almanıza sebep olur.

Herhangi bir olumsuz/yanlış bir uzaklaştırma söz konusu değildir. Banın kaldırılmayacaktır.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...