You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

sa1123154 crahs ters yön

Kayıtlı Üye
sa1123154 crahs ters yön
61 portunda herkese çarpan hep ters gelen arkadaş crash açıp mileti troll yapıyor elimde mpr var
Yönetici
RE: sa1123154 crahs ters yön
2 Defa aynı konu açmışsınız diğer konunuzu siliyorum burdan gerekli şikayetçi olduğunuz oyuncunun kanıtını iletebilirseniz yardımcı olacağım.
Osmanlı Garage Yöneticisi
Yönetici
Lütfen şikayetçi olduğunuz oyuncunun adı ve olay dakikasını iletir misiniz kolaylık açısından daha verimli olur.
Kayıtlı Üye
9:18 crashlı şekilde çarpma 12:23 sol üste zaten bir tane adamda diyor crahs olduğunu bu arada oyuncunu adı piton bey 13:22 de sol üste bakabilirsiniz yine ters ve ukalaca cevap 13:42 de bana çarptı 19:22 de bana tesr yapıp çarpıyor bu seferde adını değiştirmiş +bide crash açık yine 
sa1123154 bu onun ctrl shift yaptımı çıkan adı oyunda 2 defa adını değiştirdi 1. piton bey 2. doğukan diye zaten dakikalardan anlarsınız
lütfen bunu gereken işlemlerin yapılmasını rica ediyorum en yüksek ceza neyse almasını arz ederim 

saygılarımla BERAT ARAS
Kayıtlı Üye
(11-17-2020, 11:52 AM)enesbey5858 demiş ki: Lütfen şikayetçi olduğunuz oyuncunun adı  ve olay dakikasını iletir misiniz kolaylık açısından daha verimli olur.
size yazdım aam kaç gündür geri dönüş alamadım ve bu şağıs halen devam ediyor ters gelme crash gibi şeylere
Yönetici
Yaklaşık 10-11 tane gündelik konu geldiği için konunuzda gözden kaçılabiliyor.
İnsim geldiğinde oyuncu işleme alınacaktır.
İyi oyunlar..