You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

Yanlış Ceza ve Kick

Kayıtlı Üye
Yanlış Ceza ve Kick
65 Portunda polislik yapıyordum. Radarda bekliyordum. S E N E R [OG] isimli admin 'slick kapat' başlıklı kick attı. Bundan sonra Yönetici Berke TÜYSÜZ beni Discord'a çağırdı ve ekran açtırıp bir şeylere baktı. Admin Berke Anıl ALTUNTAŞ 'seni uyardık' dedi, oysaki ben herhangi bir uyarıı görmedim. Ardından S E N E R [OG] 5000 lira ceza ve kick attı. Kanıt istediğimde bir oyun ss'i beni izlerken f12 ye basılmış lastik slick 3 yazıyordu. Bunu Berke TÜYSÜZ'e sorduğumda 'bir bug olduğunu' söylemişti Discord'da. 5000 liramin geri verilmesini ve adminlere gerkli işlemlerin yapılmasını istiyorum.

BENİM KULLANICI ADIM Bahadir.FORUM HESABIM BANLI OLDUĞUNDAN BU HESAPTAN YAZIYORUM.
Kullanıcı Adı: Bahadir 
Forum Hesabım Banlı Olduğundan Bu Hesaptan Devam Ediyorum.
Kayıtlı Üye
RE: Yanlış Ceza ve Kick
Gel burda birbirimizi kandırmıyalım bence ben kontrol etmek amaçlı olarak bu görevi yıllardır yapmama rağmen çoğu işlem kanıtlıdır kontrol amaçlı dediğim gibi slick programını ben açtımki buda suç değil çünkü milleti kesin bir kanıtım olsun diyerek ve siz inkar ettiğiniz için hiç bir zaman kabüllenmiyorsunuz kanıtlarınız elinize ulaşıyor her seferinde tekrarında aynı şekilde işlem yemeye devam edersiniz iyi oyunlar !

-- https://www.dosya.tc/server32/ivmqep/Ban_kanitlari__.rar.html
Şener BOZKURT 
Kayıtlı Üye
Kardeşim o zaman al mpr'ını virajlara girişime, düzlükteki hızıma, frenlememe bakın. Eğer bir anormallik görürsen ben sana söz 5k daha atacağım
Kayıtlı Üye
Burda kanıtlarını ben sana eline ulaştırdım sürmene bile gerek yokki zaten kendini düzgün savunman bile yok malesef sonuçlar bunlar istediğin kadar inkar et Smile
Şener BOZKURT 
Kayıtlı Üye
Bu dediklerine forum görevlileri ve yöneticiler karar verir. Sen kendini biraz yükseklerde hissediyorsun ama düşüşün sert olur herhalde inkar etme Big Grin
En son düzenleme: 11-15-2020, 08:22 PM ChildMan16.
Kayıtlı Üye
(11-15-2020, 09:03 PM)SenerBOZKURT demiş ki: Senmi düşürecen hadi buyur bekliyorum ben seni ?
Hayırdır beni demi bıçaklayacaksın yoksa? 'Senmi düşürecen hadi buyur bekliyorum ben seni ?' demen bir admine çok yakıştığını sanmıyorum. Burası forum, sokak değil. Ben insancıl bir davranışla uyarayım yinede.
Kayıtlı Üye
Sabır ediyorum biliyormusun herkese karşı malesef siz böyle olmaya devam ettikce ben gülüp geçiyorum sadece arkanızdan bi ceza yazıp kanıtsız gelmenizi bekliyorum Smile
Şener BOZKURT 
Kayıtlı Üye
Pardon ama forum görevlisi misin de bizi bekliyorsun? Birde slick açmadığımı daha nasıl açıklayım? senin o kanıt dosyasında çektiğin 2 ss de  neden durduğumu biliyor musun? Berke TÜYSÜZ ile Discord'da ekran açmıştım oda yayındaydı, bana 'biraz ileri çık' dedi bende ileri çıktım. Sonra yolu kapatmamak için sağa yapıp durdum. Arka planda açık olan uygulamaları gördü. Ve sende tam o anda ss aldığın için slick açmadığımı ve f12 ye basmıştım bende süper yol gözüktüğünü sende ise slick gözüktüğünü kanıtlamış oldun.

Çok teşekkür ederim  Heart
En son düzenleme: 11-16-2020, 07:51 AM ChildMan16.
Yönetici
Slick kullandığın SS'lerde zaten mevcuttur ve slick kullanımı cruise portlarında kesinlikle yasaktır.
Herhangi bir para iadesi söz konusu olmayacaktır.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...