You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

Kayıtlı Üye
ADMİN ŞENER!!
şener admin yetkiyi aldı zevkine kullanıyor oyunda polise buraya değil diger tarafa radar kuracaksın dedim polis şener buraya kur dedi şenere ne bakyıorsun o polismi dedim beni atıyor uslubuna dikkat et diye sonrasında neden attın deyince daha dün abi diyordun hepinizin orası burası oynamış sizi hizaya getiricem gibi kelimeler kullandı ben abi demek zorundamıyım admine gerekli kanıtları bekliyorum neden attı acaba gereğinin yapılmasını isitiyorum serverde atmadıgı,banlamadıgı insan kalmadı sanırım

şuan şener seni foruma attım dedim ve 1 gün ban attı uslübüna dikkat etmemek diye şaka mı bu ??
En son düzenleme: 11-14-2020, 11:12 AM n3m4ar.
Kayıtlı Üye
RE: ADMİN ŞENER!!
1 - Bana işimi öğretemezsin !

2- Bana yaşıtım olmadığın takdirde saygını bozmamak zorundasın ve abi diyeceksen abi demiyeceksen hiç konuşmuyacaksın !

3 - Bana karşı sorulan sorulara ben cevap vereceğim takdirde herşeye sen koşarsan ve bana yaşıtım olmadığın takdirde ismimle hitap edersen işlem yersin !

4 - Şu zamana kadarda ne kadar işlem yaptıysam çekemeyenler olarak siz öyle buralara geldiniz kanıtlarınız her zaman ki gibi elimizde olur !

5 - Bu şekilde devam edersen zaten sürekli benim tarafımca banlanmaya devam edersin !

6 - Üslubunu takınmadan ismimle hitap edersen tekrarında geneki gene banlarım !

7 - Herşeyi konuşmak istemezdim amma şimdi bilmem zorunamı gider sende admindin neden adminliğin alındı Allah bilir kırk yalan çevirme peşine düşersin bunu cevaplamak için !

8 - Benimle bir sorunu olan konuşur çözer ama ki konuşmak değil işiniz laf yetiştirmek olursa tekrar söylüyorum işlem yersiniz !

9 - Hiç bir kimseye abi demek zorunda değilsin ve konuştuğun kişide büyünse sana kalan bir saygın olur isminle hitap edersin kabüllenir belki belki kabüllenmez ona kalan birşey sende kabüllenmediğim sürece hitabeni düzeltmezsen işlem yersin banada yaşıtım olmuyan benim izin vermediğim kabüllenmediğim hiç kimse ismimle seslenemez zamanında ben sana çok konuştum sanırım o günler yalan senin kulağında duymaz imiş konuşmalarına bir dakine dikkat ederek oyununu oyna !

10 - Bu ikazlara ve kurallara uymadığın takdirde aynı sebeplerden vurgulanacaksın iyi oyunlar !

----
https://www.dosya.tc/server32/7r2mis/Ban_kanitlari__.rar.html
Şener BOZKURT 
Kayıtlı Üye
adminliğim mi alındı ? .dd ben 1 aylık adminlik almıştım ben yetkim bitince bırakıcaktım bıraktımda zaten semih abi uzatıcaktı yetkiyi ama sen bırakmışsın falan dedi bilmediğin konuya atlama Smile

adminin işi nedir huzursuzluk çıkaranı vb banlamak serverin düzenini kurmaktır sana abi demedi diye birini banlamak senin hakkın mı?
En son düzenleme: 11-14-2020, 12:24 PM n3m4ar.
Kayıtlı Üye
Kimin ne olduğu nasıl bir insan olduğu zaten belli sen dikkatli olmadığın her saniyede ensende olduğumu unutma Smile

Abi demedin diye kimseyi banlamam sebebi orda yazıyor konuşmana dikkat etmeni öneririm beni tanımadıysan senin sorunun eğer abi demekte kusurluysan git kusurunu bana yansıtma başkasına karşı yansıt bana yansıttığın her takdirde banlanırsın Smile
Şener BOZKURT 
En son düzenleme: 11-14-2020, 12:52 PM SenerBOZKURT.
Kayıtlı Üye
Şimdi şener senin yaşın 21 22 olabilir ama serverda sana abi çekenler varsa onlarda ya soyadından yönetici falan olduğunu zannediyordur ya arkanın sağlam olduğunu düşünüyordur ya da atarlı sözler yazınca abi olduğunu düşünenlerdir . Sen şimdi adminlik aldın diye "2- Bana yaşıtım olmadığın takdirde saygını bozmamak zorundasın ve abi diyeceksen abi demiyeceksen hiç konuşmuyacaksın !" gibi emri vaki sözler diyemezsin. birisi senden bi abilik görmediyse sana niye abi çeksin ki seni yaklaşık 1 yıldır tanıyorum görmedim sadece atarlanıyorsun millete bu 1 2.si sen 1 2 ay önce admin olmadan yalandan gelene gidene küfür ediyordun büyüklük taslıyordun sırf aynası kapalı olduğundan küfür yiyen birisi tanıyorum (senin tarafından). sen şimdi gelmişsin burda millete "Hepinizin orası burası oynuyor" diyecek yetkiyi kimden alıyorsun bende admin oldum ama kimseye böyle artislik veya abilik taslamadım. Hadi userdin nasıl iletişim kurulur bilmiyordun veya birisi sana söylemiyordu e şimdi sen adminsin OG tagın var. Ama gördüğümüze göre bir işe yaramamış tag. İnsan adminlik alınca bi çeki düzen verir kendine genelde veya yaptığı hataları yapmaz ama sen göre göre, bile bile yapıyorsun. " ona kalan birşey sende kabüllenmediğim sürece hitabeni düzeltmezsen işlem yersin banada yaşıtım olmuyan benim izin vermediğim kabüllenmediğim hiç kimse ismimle seslenemez zamanında ben sana çok konuştum sanırım o günler yalan senin kulağında duymaz imiş konuşmalarına bir dakine dikkat ederek oyununu oyna !" demişsin 9 da sen burda neye dayanarak işlem yapıyorsun kafanda ne güzel kurallar oluşturuyorsun öyle ama ben böyle kural koyanları en son gördüğümde userdi haberin olsun. Yani uzun lafın kısası adminsen düzgün yap adminliği kimseye atarlanma veya abilik taslamaya çalışma. (Sadece söylüyorum istediğin gibi algıla umrumda değil. Yaş büyük olunca olgun birisi olmuyorsun.)
Kayıtlı Üye
Yediremediniz herhalde olgun olup olmam konuşup konuşmadığım ne söylediğim seni hiç alakadar etmez burda en öncelikli saygıdır saygısı olmuyan bana önce uyarısını alır sonra işlem yer farkındaysanız şimdi ben admin oluncada herkesin sesi çıkar olmuş siz hepiniz olun hep tek olurum ben haklı olduğum takdirde siz ne kadar konuşursanız konuşun siz kimsiniz de ben sizi umursucam sadece görevimi yaparım sen insan gibi tavır sağlamazsan sonra işlem yersen buraya gelir öyle yazarsın zaten o kadar konuşacağınız saygınızı bozmayın o kadar sizin yaşıtlarınız var o kadar büyünüz var neden onlar benimle sıkıntı yaşamıyor neden siz beni sanırım çekiştiremiyorsunuz galiba insan gibi gelene ben birşey yapmam insanlık dışına çıkarsa sonuçları siz biliyorsunuz o kadar üstünüze alınmayinki haklı her zaman haklidir benim adminligim alındı örnek aynı sebepten ben sana uyarımı verdiririm ve yatta banini attiririm adam gibi bir konu uz üzerinden yanıma gelseniz amenna boktan mevzu yarattiran sizsiniz sonra buraya gelip laf üstüne laf geçirmeye çalışanda siz ben kim bana nasıl tavır sağlarsa bende ona öyle sağlarim değişen zaman olmadı insanlar oldu beyler ondan dolayı benide biliyorsunuz bu konunun üstüne çıkacaksınız toplanın gelin hepiniz ben burdayim bir mesaja bakar !
Şener BOZKURT 
Yönetici
Konuya üst yetkili cevap verene kadar konu kilitlidir konuya dahil olmayan yazmasın,tartışma ortamı yaratmayın.
Osmanlı Garage Yöneticisi
Yönetici
Yönetim kararı ile alınan gerekli uzaklaştırma işlemi admine uygulanmıştır.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...