You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

Kayıtlı Üye
Haksız ban
Merhabalar 64 portunda bir arkadaş afk kaldı pit çıkış da yol komple kapandı abartısız 6 7 kişi toplandık arkadaşı etiketleyip afk dedik volkan.vw™og şahıslı arkadaş afk arkadaşı atmak yerine 6 7 kişiyi banladı ve bu haksız bir ban lütfen açılmasını istiyorum Hasan krl CRAZYBOY
Kayıtlı Üye
RE: Haksız ban
Forum yetkilisi değilim ama şikayeti yanlış yere açmışsın gidip ban itirazına açılırsan daha çabuk ilgilenilir ve o afk kalan kişi benim astonda o pit çıkışının ordaki park yerine park ettim geldiğimde siz spam atıyordunuz afk afk diye chat spam doluydu bende size dedim birisi vurmuş park yerine aracımı parketmiştim diye o sıra tekrar afk kaldım ve ban yemişsin dediğim gibi şuan attığın yerde bakılmayabilir konunu kayıt sistemine açmışsın gidip ban itirazına açarsan ilgilenilir iyi oyunlar.
Kayıtlı Üye
RE: Haksız ban
Konu doğru yere taşındı, admin den kanıt istendi araştırma sonucu dönüş sağlanacak, lütfen beklemede kalınız.

Admin ile görüşme sağladım, istişare sonucunda mbvkng16tr Kullanıcı adlı oyuncunun bilerek veya bilmeyerek yol tıkama suçundan ceza alması öngörülmüş olup Eness Bey
Kullanıcı adına da flood atmaktan işlem uygulanmıştır.

!admin komutunu kullanmak yerine chati kirletmişsiniz, Mevcut cezanız kaldırılmayacaktır.

Kanıtlar:
[Resim: unknown.png]

mbvkng16tr Yolu tıkadığına dair;
[Resim: unknown.png]

Konu kilitlenmiştir cezalar kaldırılmayacaktır.
En son düzenleme: 11-05-2020, 06:08 AM SİVASLI.