You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

Kayıtlı Üye
KOD gelmiyor
Dün öğleden sonra swye gireyim dedim ama hesabınız bulunamadı dedi. Sw deki admine sorduğumda hesaplar silindi yeniden kayıt ol dedi. Aynı email ile kayıt olmaya çalıştım ama hesabıma kod gelmedi. Ben de sinirlenip çıktım. Bugün de belki düzelmiştir diye tekrar gireyim dedim. Denedim ama giriş yapamadım. Daha sonra aynı dün yaptığım gibi tekrar hesap oluşturmaya çalıştım ama bu sefer email kullanılıyor hatası verdi. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler.. Ayrıca muhtemelen 64 deki fiat bıss ım ve uf1 im de gitti. Daha yeni hesap açmadım. Eğer eski heasbımı kurtarırsam uf1 ve fiat bıss ımı kaybetmeyeceğimi düşünüyorum.
Kayıtlı Üye
RE: KOD gelmiyor
Dostum Merhaba Hesap Bulunamadı Hatası ile bir fikrim yok fakat email kullanılıyor hatası için aynı s2 kullanıcı adınla sunucuya giriş yaptığında mail onay için farklı bir mail yazabilirsin bu hatanın çözüleceğini düşünüyorum çözüm olursa yazarsan sevinirim iyi oyunlar :d
POLİS RΞMΛNS
Kayıtlı Üye
RE: KOD gelmiyor
Drift Delisi kullanıcı adım. Kusura bakma bildirim gelmeyince cevabını görmemişim. O yüzden geç yanıt verdim.