Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 10-30-2020, 04:37 PM talhaedis.
Evet 64 de geziyodum Emre Cavuş ovalde ters ve sol şeritten 3 gün banladı haksız yere sol şerit bile yapmadım hep sağdayım birde ovalde durmadım yavaşladım geri bastım gaza haksız banlandım ilgilenmenizi rica ediyorum nolur oyundan bıktırdılar artık haksız banlanmadan Şimdiden İlginiz İçin Teşekkürler lütfen ilgilenin artık bide banlanınca paralar gidermi
Kayıtlı Üye
Adminden kanıt istendi, 6 saat içerisinde geçerli bir kanıt sunulmazsa cezanız kaldırılacaktır.
Beklemede kalın.
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 10-31-2020, 08:14 AM talhaedis.
naptınız abi kaldırılacakmı sıkıldım artık evde abiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii cevap verin artık ya 6 saat geçti

(10-30-2020, 06:38 PM)SİVASLI demiş ki: Adminden kanıt istendi, 6 saat içerisinde geçerli bir kanıt sunulmazsa cezanız kaldırılacaktır.
Beklemede kalın.
abi naptınız hadi ya
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 10-31-2020, 08:15 AM SİVASLI.
Kanıt gelmediği için iş müsaitliğine göre talhaedis kullanıcı adınıza ait cezanız kaldırılacaktır.
Süre zarfında beklemede kalınız
Kayıtlı Üye
abi o talhaedis hesabı benim hesap değil benim hesap carlxx34 banlanan hesap bu bunun banı kaldırılacak talhaedis hesabında ban yok
Kayıtlı Üye
carlxx34 Kullanıcı adına ait cezanız kaldırılacaktır.
Yönetici
Banın kaldırılmıştır.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi
Task