You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

Kayıtlı Üye
Ban
^0Slape^5S°^7Dyns^1[OG] bu isimli admin haksız yere ban attı ben polisten kacıyodum ucmak zorunda kaldım ucunca map dısına düştüm ama izleyiciye atmadı polisde parasını istedi bende vermedim sonra bekelrim ben sabah kadar dedi bende bekleyelim dedim sonra insim degişince polis pit cekti bende pit cektim para istemeye basladı sonra adminler dedi ödemek zorunda degil yapacak bişey yok insim degişti diye sonra bi bahane buldular terse girmişim diye ama bana mprsını atmıyolar ve inanmıyorum  Angry
Kayıtlı Üye
RE: Ban
Öncelikle kardeşim doğru para ödeme zorunluluğu yoktur o konuda admin doğru demiş , adminle konuşacağım.

k.adınızı atar mısınız
En son düzenleme: 04-13-2020, 12:30 PM Kerem01.
Kayıtlı Üye
Tersten dolayı 3gün banlısın banın açılmayacaktır.
https://hizliresim.com/k2J9m8

Ayrıca polis beni harita dışına attı dedin bilerek kendin harita dışına çıkmışsın. Ters girmedim dedin ters girmişsin. Banının açılmasını bekleyiniz
En son düzenleme: 04-13-2020, 04:30 PM xDyness.
Kayıtlı Üye
(04-12-2020, 10:12 PM)ghn532155 demiş ki: ^0Slape^5S°^7Dyns^1[OG] bu isimli admin haksız yere ban attı ben polisten kacıyodum ucmak zorunda kaldım ucunca map dısına düştüm ama izleyiciye atmadı polisde parasını istedi bende vermedim sonra bekelrim ben sabah kadar dedi bende bekleyelim dedim sonra insim degişince polis pit cekti bende pit cektim para istemeye basladı sonra adminler dedi ödemek zorunda degil yapacak bişey yok insim degişti diye sonra bi bahane buldular terse girmişim diye ama bana mprsını atmıyolar ve inanmıyorum  Angry

Kanıtın atıldı ban atan admin haklı ban sürenin bitmesini bekle.