Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
ÖNCELİKLE BU KONUYA BÜNYAMİN ABİMİN BAKMASINI İSTİYORUM ARKDAŞIMLA ''[JİTEM]'' TAGINI MAKARA OLSUN DİYE ALMIŞTIK VE İKİ KİŞİYDİK YANİ YASAK DEĞİL BENİM BİLDİĞİM SONRA SEMİH ABİ OYUNA GİRDİ VE BİZİ BANLADI VE DC AÇIP ADAM ÇEKTİĞİMİZİ SÖYLEDİ FAKAT BÖYLE BİŞİY YOK O DC BİZİM DEĞİL VE KLANDA AÇMADIK SADECE 2 KİŞİ TAG ALDIK BEN ONA WPDEN NEDEN BAN ATTIM DEDİĞİMDE BUNLARI SÖYLEDİ VE ARAYIP BAYAĞI SÖVMEYE BAŞLADI BÜNYAMİN ABİ GEREĞİNİ YAPARSIN İNŞALLAH.(ben bu sw ye 40tl yatırdım paramın ve emeğimin boşa gitmesini istemiyorum)

K.ADLARIMIZ;

Bahadir 

ChildMan16
Kullanıcı Adı: Bahadir 
Forum Hesabım Banlı Olduğundan Bu Hesaptan Devam Ediyorum.
Yönetici
Sunucuda sabah sizi tag aldığınız için uyardım, öğleden sonra farklı bir tag aldın ve bana birisi discord reklamı yaptığınıza dair dc linki ve ss attı discorda girdiğimdede ikinizin oyundaki tag ile dc de bulunduğunuzu öğrendim. Bunları sende biliyorsun + olarak discord üzerinde bunun yasak olduğunuda söylemiştik!

+
Farklı bir sunucunun sahibi siz ban yedikten sonra beni aradı ve o sunucuda admin olduğunuzu neden ban yediğinizi sordu, madem farklı sunucuda adminsin burada oynamana gerek yok! Telefona bana atar gider yapıp küfür ettikten sonra benim sana karşı nasıl bir tavır takınmamı bekliyorsun??? Yasak yasaktır. Banınız açılmayacak
Kayıtlı Üye
(10-01-2020, 07:00 PM)SemihÖZTÜRK demiş ki: Sunucuda sabah sizi tag aldığınız için uyardım, öğleden sonra farklı bir tag aldın ve bana birisi discord reklamı yaptığınıza dair dc linki ve ss attı discorda girdiğimdede ikinizin oyundaki tag ile dc de bulunduğunuzu öğrendim. Bunları sende biliyorsun + olarak discord üzerinde bunun yasak olduğunuda söylemiştik!

+
Farklı bir sunucunun sahibi siz ban yedikten sonra beni aradı ve o sunucuda admin olduğunuzu neden ban yediğinizi sordu, madem farklı sunucuda adminsin burada oynamana gerek yok! Telefona bana atar gider yapıp küfür ettikten sonra benim sana karşı nasıl bir tavır takınmamı bekliyorsun??? Yasak yasaktır. Banınız açılmayacak
Küfürü kim etti acaba neyse onu uzatmayalım dc reklamıda yapmadık farklı sunucuda adminde değiliz sadece og de admin oldum ve bu konuya bünyamin abinin yanıt vermesini istiorum
Kullanıcı Adı: Bahadir 
Forum Hesabım Banlı Olduğundan Bu Hesaptan Devam Ediyorum.
Banned
(10-01-2020, 07:00 PM)SemihÖZTÜRK demiş ki: Sunucuda sabah sizi tag aldığınız için uyardım, öğleden sonra farklı bir tag aldın ve bana birisi discord reklamı yaptığınıza dair dc linki ve ss attı discorda girdiğimdede ikinizin oyundaki tag ile dc de bulunduğunuzu öğrendim. Bunları sende biliyorsun + olarak discord üzerinde bunun yasak olduğunuda söylemiştik!

+
1. 'Sunucuda sabah sizi tag aldığınız için uyardım' burada ki 'sizi' derken beni kastediyor olamazsın çünkü sabah oyunda değildim. Turgut yani kullanıcı adıyla ChildMan16 ve ben aynı tag'ı alalı çok oluyor. Hatta bu tagları aldığımızda taglarımızı gören OG#mnslı ile şakalaşmıştık. Ona bizi sorabilirsin. Beni kimse bir daha başka biriyle aynı tag'ı alma diye uyarmadı! Ve biz herhangi bir klan grup vb. açmadık. Tag'ı alırken ki amacımız sadece birbirimize ayar atarken ismimizin alt alta olması ve ikimizin birbirini tanıdığı göstermekti.

2. Başka Discord'da konuşmamızın sebebi ise Osmanlı Garage Discordunda sesli odaya girdiğimizde tanımadığımız ya da sevmediğimiz insanlar da girebiliyor, bizim oyun zevkimizi kaçırıyor olmasıydı. Bizde bir kaç arkadaş başka bir sunucuda konuşurken Osmanlı Garage serverında oynadık. Burada yasak olan tek şey Turgut'un oyun chatinde 'bizim dc servere gel' demesi olabilir. Ama herhangi bir Osmanlı Garage'a ait bir sitede vb. yerde 'Discorda adam çekmek yasaktır' yazmaması da ayrı bir muammadır. 

3. 'Farklı bir sunucu''nun sahibi ise Turgut'un mahalleden Ağabeyidir. Durumu ona anlattık. O size seninle konuşacağını söyledi. Sana o sunucuda Admin olduğunu söylemesi normal, çünkü biz, ban yedikten sonra ona artık bu serverda aktif olacağımızı, isterse adminlik verebileceğini söylemiştik.

4. Telefonda aranızda nasıl bir mesajlaşma geçti bilmem ama senin Turgut'u aradığında bende discorda seslideydim. Turgut telefonu açtığı gibi sen sövmeye başladın. Hatta Turgut sana 'Neden Sövüyorsun?' dediğinde onu dinlemeden sövmeye, bağırmaya devam ettin. Sonra bana Akasya Taksi Whatssap Grubundan beni etiketleyip 'çıklan sende akasyadan' yazdın. Sana hiç bir şekilde yanlışım olmazken lan demen beni sinirlendi. Hatta ardından 'yanımızda it taşımışız demen' beni daha çok sinirlendirdi. Sonra beni aradığında ters ters konuşman, beni dinlememen ve bana 'Benim gözümde sende o***pu çocuğusun demen bir yöneticiye yakıştığını sanmıyorum. Bundan sonra benim sana küfür etmemi yanlış buluyorum ama 7 ay emek verdiğim 40 TL' ye yakın paramı  servere yatırmış olupta Perma Ban yemem ve ardına senden bu şekilde bana ve Turguta kötü davranışın bende sinire neden oldu. Bunlar yetmezmiş gibi bize 'Ailenize ulaşcam' deyip bizi tehtid etmende yaşına uygun olduğunu düşünmüyorum.

5. Bu olaya Bünyamin Uzun'un ya da başka bir yöneticinin bakmasını istiyorum. Çünkü şuan bakan kişinin olaya çok eşit bakacağını zannetmiyorum.
Yönetici
Ben ve bünyamin discord olayında dc üzerinden YASAK YASAK YASAK yazmamıza rağmen bizi kaale almayıp başkalarına DC linki attınız ! aynı şekilde dc isminiz ve oyun isminiz klan olarak dc de takıldınız ! açılmayacak banlarınız beni arattığınız o sw nin sahibinin sunucusunda oynayın kardeşim ! hem adminsiniz hem burada oynuyorsunuz !
2 Ziyaretçi
Task