OsmanlıGarage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Tüm oyuncularımızın dikkatine, tüm portlarımız değişmiştir. Güncel portlar için sağ alttaki LFS - Sunucu Bilgilerimiz adlı konuya girin.
Kayıtlı Üye
ONLA BİRLİKTE KOVALAMACADAYIZ SV3 PİT MANAVRASI DİYE BİŞİ VAR ONU DA BİLMİYOR BANA SV3 SV4 SV5 OLSA BİLE BANA 120 İLE GELİP SAĞ ARKA  TEKERDEN VURAMAZ O HIZLA SADECE PİT MANAVRASI DEDİĞİMİZ ŞEY VAR SAĞ ARKA YA DA SOL ARKA TEKERDEN DENGEMİ BOZMAK AMACIYLA DOKUNABILIR 120 İLE GELİP OYLE VURAMAZ SİSTM TARAFINDAN İZLECİYE ATILDIM VE -5K YEDİM ÖDEMEMK İÇİN DE İNKAR EDİYOR!


MPR: https://www.dosya.tc/server26/qjiu0y/m_Tistik.mpr.html

51.30dan itibaren izleyebilirsiniz...
Administrator
1- Sen ters yönden gelen kişi ile kaza yaptığın ve aniden yön değiştirdiğin için hızın düşmüş ve bariyere vurmak üzereyken Mustafa sana çarpmış, ve bu gayet doğal aniden dönüş yaptığın için oda aniden senin arkandan girmeye çalışıyor.
2- Mustafa'nın hızı 120 değil 69-73 arasında
3-Bariyer ile Mustafa'nın arasında sıkıştığın için oyundaki fizik ile alakalı olarak izleyiciye düştün, burada polisin bir suçu yok.

Konu kilit.
1 Ziyaretçi