Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 09-16-2020, 11:35 AM Natheston.
Tweak yasak olmadığı sunucuda sadece aracın motoruyla oynayıp oyunumdaydım. Lastik vb büyütme mevcut değildi. Admin arkadaşımız beni grav sanıp uyarıda bulunmadan, sunucuda bulunan bir arkadaşımızın "gravın kaçta söyle bakalım sözünden" tekrardan dediğim gibi uyarıda bulunmadan gravdan banlısın 2.5 gün yazıp beni banlaması durumun nereye geldiğini göstreriyor. Oyun içerisindeyken kendimi açıklama yapmaya çaışırken "Discord vb. şeylerle" beni kale almayıp banlaması adminin uğraşmak istememesi ve oyunculara önem vermediğini gösteriyor bilginize. Saygım sonsuz ama her para vereni veya oyunun L'sini bilmeyen arkadaşları admin yapanlarda suç aramak gerekli. 

1.6TDİ#Nathe Saygılarımla..  (canenes)

Admin Dostum : [OG] EazyG(Thug4Lif3)

Mpr mevcut değil alabildiğim tek resim: https://hizliresim.com/CBb3jY
Sıgned By Natheston
Yönetici
En son düzenleme: 09-16-2020, 11:40 AM enesbey5858.
Merhabalar, Gerekli admin ile iletişime geçip kanıtları alıp, göz önünde bulundurarak değerlendireceğim.
6 Saat içerisinde herhangi bir kanıt tarafıma ulaşılamadığı takdirde banınız açılacaktır.
Beklemede kalın.
Osmanlı Garage Yöneticisi
Yönetici
Gerekli kanıtlar değerlendirilme sonucunda grav tespiti yetersiz kalmıştır, Grav programına dair tespit yapılmamıştır.
Banınız gün içerisinde açılacak, iş müsaitliğine göre banınızın açılması aksayabilir.
Beklemede kalın.
Osmanlı Garage Yöneticisi
2 Ziyaretçi
Task