You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

Kayıtlı Üye
dikkatsiz sürüş
s2 lisansı : GürkanÜnall 

mpr : https://s7.dosya.tc/server16/kz2fo7/_3GurkanUnall.mpr.html

süre 5.55 - 5.60

bu arada önceki forum mesajlarıma yazdığınız cevaplarda boş adam banlatıyormuşum gibi bir durum olmuş

ben bana 2 veye üstü çarpan adamları banlatırım 1 kere vuranı değil

her 10 dakkada bir mpr alıyorum gibi birşey herkes gözükmüyor kimin kaç kere vurduğu

benim konuşmama gelicek olursak böyle kasıtlı yapılmış şeylere tepki vermem en doğal hakkım.

kimsenin huzur bozmaya hakkı yok ben saatlerimi verip hergün bu svde takılan biriyim.
Banned
RE: dikkatsiz sürüş
Merhabalar.

Öncelikle böyle bir sorunla karşılaştığınız için üzgünüm.

Mpr belirliten dakikalarda izlenmiş ve kişi suclu bulunmuştur.

Gereken ceza işlemler kişiye yapılmıştır.
[Resim: Screenshot_321.png]

ek not: '''benim konuşmama gelicek olursak böyle kasıtlı yapılmış şeylere tepki vermem en doğal hakkım.
kimsenin huzur bozmaya hakkı yok ben saatlerimi verip hergün bu svde takılan biriyim.'''

Şeklinde yaptığınız açıklamaya birşey ifade etmiyor.

Sizin bütün gününüz burda oyun oynamakla geçiyorsa, bizlerinde bütün günü burda sorun çıkaran insanlarla uğraşmakla, şikayetleri dinlemekle, ara yol bulmakla, ceza uygulayıp ceza açmakla geçiyor. Sizin oynadıgınız oyun süresinin katlarca fazlasıyla bir burda görev yapıyoruz.

Ve sormak isterim.  Biri size vurmuş yada canınızı sıkmış. Bu sizin ona hakaret edebileceğinizimi gösterir?

Ya o kişinin yerinde siz olsanız?

Ya o kaza istemsizce olduysa adam pişmansa?

Bu hakkı veren kim afedersiniz ama ?
[Resim: unknown.png]
Bundan önceki forumunuzda ceza alıcaktınız normal'de kullandıgınız bu dilden dolayı.

Fakat oyun zevki bozulmasın diye ceza vermekten vazgeçmiştim.

ama burda yaptığınız kendini bilmez açıklamalardan ve kendinizi haklı gibi göstermeye çalıştığınızdan dolayı 
Gezinti portlarından 1 gün banlısınız.