You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

Kayıtlı Üye
Ban itirazı.
.txt ChatLog_2020-08-06 04 48.txt
Merhaba,Hemen az önce gerçekleşen olayda hakaret etmediğim halde hakaretten ban yedim. Olay gerçekleşirkenki tanıklarım ProBaba,Furkan,Ramazan isimli kullanıcılardır.Ban yediğim admin ismini normal bir kullanıcı olarak değiştirmiş,ben bir şahısla kendi aramda konuşurken 'yavşamak erkeğin en doğal hali' diyince sinirlendi sanırım.Ondan sonra ise aynı şekilde 'ben anana bacına yavşasam olurmu' dedi.

Sonra görürsünüz siz diyerek oyundan ayrıldı. İsmini az önce çıkan admin olarak değiştirip tekrar oyuna katıldı. 'HADİ ŞİMDİ DEVAM ET' ve sonrasında ben bişey yazmadıktan sonra 'HADİ DEVAM ET BAKALIM' dedi. Bu sırada arka plandaki arkadaşlar admini uyardı fakat..

Elimde herhangi bir kanıt yok,bu konuşmadan sonra 4 gün 'hakaret' suçlamasıyla ban attı.

Banımın açılmasını ve kullanıcının uyarılmasını şiddetle arz ve talep istiyorum. Herhangi birisi mpr atarsa sevinirim.

Biraz daha geçti ve Lazy'nin eski mesajları görüntülediğini hatırladım. Beni savunan arkadaşlarımın ismi ve ban atan şahısın kullanıcı ismi vs vs hepsi burada.

En son düzenleme: 08-06-2020, 01:50 AM AyboSupraRZ.
Yönetici
RE: Ban itirazı.
Attığınz txt dosyalarındaki yazılar incelenmiş olup göz önünde bulundurma sonucunda,

Sizde belirtiyorsunuz ki dediğiniz her ne olursa olsun hakaretten tutun argodan küfüre gerekli hakaret'e kadar yolu var.

Bu sunucuda yaş farketmeksizin kime ne olursa olsun kötü örnek olarak bu şekilde konuşmanız yanlış.

Oyüzden dolayıda ban yemeniz gayet normal

Sunucu içerisinde gerek dikkatli konuşmaya herzaman dikkat edelim.
Lütfen kurallara uymaya özen göstermeye çalışalım

Banınızın şuan kalkma söz konusu değil,
Ban süren bitince sunucuya tekrar giriş sağlayabilirsin.
(Admin şikayeti ile ilgili üst yetkilim gerekli ilgilenecektir.)

İyi günler konu kilitlenmiştir.
Osmanlı Garage Yöneticisi
En son düzenleme: 08-06-2020, 08:47 AM enesbey5858.