Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Yönetici
En son düzenleme: 07-04-2020, 06:44 PM SemihÖZTÜRK.
*Sunucumuzda fly,jant,grav gibi programlar kesinlikle yasaktır.(24 saat - 3 gün)
  *Sunucumuzda anneye hitaben edilen laf sokma,hakaret,küfür yasaktır (1 gün - 5 gün)
  *Sunucumuzda 'LAN' kelimesini amaç dışı (şaka dışı) kullanımı ve artistlenmeden dolayı yasaktır.(12 saat- 1 gün)
  *Sunucumuzda admin ve yetkililere karşı saygılı olunuz,aksi taktirde argo kullandığınız anda uzaklaştırılırsınız.(1 gün- 3 gün)
  *Sunucumuzda argo (mal,salak,geri zekalı,aptal,aq,amk),küfür,kapalı küfür ve şahsa karşı alay etme vb şeyler yasaktır.Bunlara sansürlü küfürde dahildir.(12 saat - 5 gün)
  *Sunucumuzda bir açık bulduğunuz zaman yöneticilere bildirmeniz veya foruma konu açmanız gerekmektedir, bugdan yararlananlara ceza uygulanır. (insafiyete göre)
  *Sunucumuzda maksimum flood hakkı 3 tür,eğer ki daha fazla  atarsanız uzaklaştırılırsınız.(12 saat - 1 gün)
Sunucumuzda kontrol edilemeyecek şekilde yapılan motor güçlendirmeleri yasaktır, Admin kapat uyarısını verdikten sonra üstelemek yasaktır. (12 saat - 3 gün)
Bir oyuncunun veya bir adminin hesabına girmeye çalışmak yasaktır, yapıldığı taktirde giren kişi uzaklaştırılır. (24 saat - 5 gün)
Admine görevini yapmıyorsun, işini bilmiyorsun diyip kışkırtmak yasaktır. Eğer adminden bir şikayetiniz varsa foruma(admin şikayet bölümüne) konu açmalısınız.
*Adminle tartışmak yasaktır, adminin uyarısına rağmen tartışmaya devam eden kişi(ler) uzaklaştırılır. (24 saat - 2 gün)
1 Ziyaretçi