Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 07-16-2020, 03:55 PM SÜPERB.
Öndeki iki araç önüme atlayıp beni karşı şerite atıyorlar daha sonra da öndeki arkadaş 2 şeritte sürdüğü için biraz hız kesmek zorunda kalıyorum sonra ben hızlandıkça onlarda hızlanıyor ve sinyal verip girmeye çalışıyorum karşıdan araba geldiği için  ama arkadaşlar yol vermediği için ters şeritte bırakıyorlar beni ve daha sonrada sen hakettin diye psikolojik baskı yapıyorlar bana teşekkürler. Mpr videosunda dışardan çektiğim için boşluk var ama araç içinden ve direksiyon setiyle vites atmam lazım olduğundan ve karşı şeridi kontrol etmek zorunda olduğumdan o arkayı net gormediğim için girmedim. Hatta ilk girmeye çalıştığımda karşı şeritte beyaz bi araç kaza yaptığı için yoldan çekiliyor  o yüzden riske atmamak için sinyalle girmeye çalışıyorum. uganda s2 adı : FahreTTiN    ARSLAN : KorayBabus
https://www.youtube.com/watch?v=C3Rhc34225s
Banned
En son düzenleme: 07-16-2020, 05:08 PM Fikret Şen.
Merhabalar.

Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız içni üzgünüm. Fakat;

dakika 0,11 de görüldüğü üzere size yol vermeyip atlamaları hata tabiki.

Fakat devamında siz biraz öne geçiyorsunuz orda sağ şeride girebilmek için yeterli mesafe var fakat geçmiyorsunuz ve yavaş gidiyorsunuz.

Bu esnada hala sol şeritte uğraşıyorsunuz.

Ya sağ şeride geçip arkada girmeliydiniz yada daha hızlı  davranıp önlerine geçmeliydiniz.
Devamında kaza yapıyorsunuz ve 1 kişiye daha kaza yaptırıyorsunuz.
Hatalı olan sizsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

İyi Forumlar

İyi Oyunlar.
1 Ziyaretçi
Task