You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

Haksız Yere Atılan Ban

Kayıtlı Üye
Haksız Yere Atılan Ban
Merhaba iyi günler dilerim. İlk öncelikle oyunla alakalı çok bi bilgim yoktu yani yeni başladım kuralları bilmiyordum ve 3 kere ban yedim artık kimseyle muhattap olmıyıp düzgünce arabamı sürüyorum Birine Çarptığımda F1 tuşundan *KUSURA BAKMA BENİM HATAM* diye bir yazı bırakıyorum.
Ban Yememin olayı ise: İlk Öncelikle Öğlen saatlerinde sw de uzun yoldan gelip tünele yanlıyarak şekilde girip çıkıyodum hakimiyeti kaybedip yanlışıkla birine çarptım ve o kişi adminmiş 2 kere  *KUSURA BAKMA BENİM HATAM* dediğim halde bana 1.uyarı tarzı bir şey yazdı karşılığında bende kusura bakma ama dedim diyorum hiçbir şey yazmıyor, 10 dakika sonrasında tünelden çıkıp uzuna gidiyorum ErcanDikerOğlu (adını yanlış yazdıysam kusura bakmayın) Adlı admin bana kafadan giriyor ve *kb* bile yazmıyor, Gece arkadaşımla sw deyken yanlamısnı bilmeyen bir arakdaş tünelde yanlıyordu ve bende hızlıydım yanlışıkla çarptım gene 2 kere *KUSURA BAKMA BENİM HATAM* dedim meğersem karşıdada admin geliyormuş vurduğum kişide admine vurunca  Ters Yön Gelmediğim Halde  Çaprma+ters den beni1 günlük banladı.
Yani Onlar çarpınca hiç bir şey yok biz çarpınca ban bu cidden bir haksızlıktır rica ediyorum gerekenin yerine getirilmesi için iyi günler dilerim.
Banned
RE: Haksız Yere Atılan Ban
Merhabalar

Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Gerekli oyun bilgisi elimiz'de mevcut olup.

Sizin kasıtlı bir kaza yada hakaret gibi davranışlarınızın olmaması göz önünde bulundurulmuş

Ve cezanızın kaldırılmasına karar verilmiştir.
Dip Not  Adminin yetkisi alınmıştır)

Lütfen s2 lisans adınızı bize iletin 

İyi Forumlar

İyi Oyunlar
En son düzenleme: 07-05-2020, 01:42 PM Fikret Şen.
Kayıtlı Üye
Çok Teşekkür Ederim Böyle Bir Durum Umarım Bir Daha Olmaz Bende Daha Dikkatli Olacağım Yeniden Teşekkürler İyi Günler.
S2 Lisans Adım: Ozzy1
Yönetici
Beklemede kalın banınız gün içerisinde açılacaktır.
İyi akşamlar konu kilit.
Osmanlı Garage Yöneticisi