You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

Kayıtlı Üye
YETERRR
YA YEMEİN EDERİM OYUNUN ZEVKİ KALMADI KAC SATİR OYNUYORUM 2K KASTIM SONRA PİT ATTIM ARABYI DÜZELTİM PİTEN CIKTIM YAVAŞ YAVAŞ GİDİYOM ONUMDE ARABALAR VAR BİRDEN FZ5 POLİS BANA VURDU EYVAALLA BUA BİŞEYDEMEM YANLIŞLIKLA OLA BLİLİR 10 METRE SONRA YOL SIKIŞTI BENDE ARADAN GEÇERKEN FARE OYNUYODUM AYARLIYAMDIM POLİSIN TAPONA YANLIŞLIKA SURTÜM VURMADIM BİLE SONRA HEMEN SAĞA CEKTİM OZUR DİLEDİM PORDON YAZDIM BENİ OYUNDAN ATTI VE SATLERCE OYUNAYIP 2K KASTIM PARAYI DA ADLI YA YEMİNERERİM CILIDRICAM OYUNNUN MBRSİ YOK ELİMDE OYUNDA ATTI DİYE ALAMADIM LÜTFEN PARAMIN TEKRAR GERİ VERİLMESİNİ TALAEP EDERİN ADMİN O POLİSE ULAŞIRSAN TELEFONU VERDE ONUN HAKKINDAN GELİYİM 05380606195   (ULAŞIRSAN TELEFONU VERDE ONUN HAKKINDAN GELİYİM 05380606195 ) BURAYI YANLIŞ ANLAMA   

ADMİN SEVİYORUM SENİ 

En son düzenleme: 07-01-2020, 10:25 PM korkmaz35.
Yönetici
RE: YETERRR
Öncelikle iyi akşamlar

Sizi oyundanda ve forumdanda defalarca uyarmamıza rağmen telefon numaranızı vermeniz / olay çıkarmanız ve huzursuzluk konusunda uyardık konularınızda telefon numarası verdiniz.
3 Kere uyarıldınız.

[Resim: unknown.png?width=1032&height=254][Resim: unknown.png] +2 oyundada uyarıldınız 

Forumdan kısa süreli olarak uzaklaştırılma alacaksınız ceza süreniz bitince konunuz ile ilgili gerekli kanıtları iletirseniz  yardımcı olacağız.
Osmanlı Garage Yöneticisi
En son düzenleme: 07-01-2020, 10:58 PM enesbey5858.