Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Merhaba, Saat 22.00, 1Temmuz 2020 

''tolgatulgar07'' k.adlı oyuncu yol içinde 4lüleri açık bir şekilde durmakta , bende 104 km/h hızla arkasından geliyorum kişinin aracı bozukmuş öyle söyledi kendisi neyse, bende duramadım arkasından kişiye vurdum mpr içinde görüntülü olarak mevcut.Kişi helal olsun gibi suçlu olmasına rağmen böyle bir yaklaşımda üstüme gelerek sözlü olarak moral motivasyon bozukluguna yol açtı, pit atacak param yok aracım bozuk dedi fakat bu benim için bir neden değil kurallardada belirtildiği gibi kazaya sebebiyet vermek ve blocklamak yasak ve yaptırımı bulunmaktadır kişi ile konusup konunun buraya taşınmasına kanaat getirdik karar yetkililer tarafıdnan verilecektir.

Mpr olayının süresi : 32.18

Mpr link : https://s7.dosya.tc/server16/c1choh/TOLGA_MPR.mpr.html
Yönetici
En son düzenleme: 07-01-2020, 08:01 PM Fikret Şen.
İyi akşamlar,

Mpr kayıtları incelenip 32:00 dakikasında incelenmiş olup göz önünde bulundurdum. 

Yol ortasında aracın bloke olarak durması ve sol şeritte olması 4 lü açık olsa bile hata olarak öngörülebilir. 

Sağ şeritte durup 4 yakıp eğer çarpmış olsaydınız  olayın suç tarafı sizde olacaktı.

Fakat oyuncunun size sol şeritte kazaya sebebiyet ve bloke yol ortasında durması hata olarak görülebilir.

Sonuç olarak;

tolgatulgar07 - adlı kullanıcıya gerekli insiyatifli kazaya sebebiyet, yol ortası durmaktan ve bloke ediminden ceza kesilecektir.

+ Olarak yolda giderken araç kullanımınıza önemle dikkat ederek sürmeniz sizden ricamdır. .

[Resim: unknown.png]

.

İyi Forumlar

İyi Oyunlar
Osmanlı Garage Yöneticisi
1 Ziyaretçi
Task