Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Kolay Gelsin Öncelikle Oyun için kullanıcı adım Faruk6125 Oyun için nick M5 F10 mpr ve mpr deki saniyeleri hepsini bi not defterine yazdım başlıktada yazdıgım gibi haksız bir ban yediğimi düşünüyorum.https://s2.dosya.tc/server28/73thmz/Ban_Itirazim.rar.html
saniyeleri dakikası her şey var
Yol boş olmasına rağmen durduk yere hem kick yedim hem ban yedim
yani başka adminler kicklemezken(yol boşken) bi bu admin arkadaş kickliyor
Admin
AloneDark
Yönetici
Merhaba Faruk6125,

Gerekli kanıtları inceledim ve sizin attığınız itiraz dosyasını da inceledim.
İletilen dakikalarda Kontrolsüz Sürüş, Kazaya sebebiyet, Ters Tehlikeli sürüş ve son olarak 3. işlem sonrasında oyuncuya arkadan çarparak 
'Kazaya Sebebiyet' nedeniyle uzaklaştırılıyorsunuz.

Yapılan bu işlemlerde (sebeplerde) ise herhangi bir yanlış/olumsuz işlem uygulanmamıştır.
[Resim: image.png?ex=65d8f1b9&is=65c67cb9&hm=97d...y=lossless]

Banınız inisiyatif doğrultusunda 1 güne düşürülmüştür, 2024.02.10 20:53 tarihinde sunucumuza giriş yapabilirsiniz.

İyi Oyunlar..
İyi Forumlar..
Osmanlı Garage Yöneticisi
Yönetici
Merhaba Faruk6125,

Gerekli kanıtları inceledim ve sizin attığınız itiraz dosyasını da inceledim.
İletilen dakikalarda Kontrolsüz Sürüş, Kazaya sebebiyet, Ters Tehlikeli sürüş ve son olarak 3. işlem sonrasında oyuncuya arkadan çarparak 
'Kazaya Sebebiyet' nedeniyle uzaklaştırılıyorsunuz.

Yapılan bu işlemlerde (sebeplerde) ise herhangi bir yanlış/olumsuz işlem uygulanmamıştır.
[Resim: image.png?ex=65d8f1b9&is=65c67cb9&hm=97d...y=lossless]

Banınız inisiyatif doğrultusunda 1 güne düşürülmüştür, 2024.02.10 20:53 tarihinde sunucumuza giriş yapabilirsiniz.

İyi Oyunlar..
İyi Forumlar..
Osmanlı Garage Yöneticisi
2 Ziyaretçi
Task