Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

kyu
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 07-18-2023, 01:08 PM kyu.
61 portu
şikayetçi kyutoryu
mpr nin sonu dakika olarak 16.00.00 dan bakarsaniz tünele girdigimizde önümdeki arac kaza yapti hizini alamayip. Arkamdaki şahıs ise kullanici adi `erenoncu`oyundaki nickname i •ruhsuzat• bu arkadaş ikimizi de uçurdu fırlattı daha önce de benim ve başkalarının sürekli huzurunu bozuyor grav muhabbeti açıp tartışıyor.. Zaten mpr yi baştan izlerseniz yine birileriyle grav diye tartışıyor umarım gereği yapılır.
 MPR
Kayıtlı Üye
mprnin belirtilen kısmını ve sonrasını izlediğimizde burakelpasha nicknameli arkadaş kendisinin rp attığını benim bir suçum olmadığını söylüyor fakat arkadaş ısrarla crash olduğumu iddia ediyor Smile huzur bozma mevzusuna gelirsek de arkadaş grav kullanıyordu admine şikayet ettiğimde admin arkadaşı kickledi ve arkadaş sinirlenerek bana seni ilgilendirmez demeye falan başladı olay bu kadar fakat admin de grav kullandığını söyleyerek kick atarak uyarı atmasına rağmen hala iftira attığımı falan söyledi bana Smile
kyu
Kayıtlı Üye
(07-18-2023, 01:12 PM)erenoncu demiş ki: mprnin belirtilen kısmını ve sonrasını izlediğimizde burakelpasha nicknameli arkadaş kendisinin rp attığını benim bir suçum olmadığını söylüyor fakat arkadaş ısrarla crash olduğumu iddia ediyor Smile huzur bozma mevzusuna gelirsek de arkadaş grav kullanıyordu admine şikayet ettiğimde admin arkadaşı kickledi ve arkadaş sinirlenerek bana seni ilgilendirmez demeye falan başladı olay bu kadar fakat admin de grav kullandığını söyleyerek kick atarak uyarı atmasına rağmen hala iftira attığımı falan söyledi bana Smile

Yazdıklarına bir açıklık getireyim admin görünce olayı anlasın.. İlk öncelikle başlıkta crash bugu yazmışım bu hem crash olduğunu gösterebilir yada herhangi bir crash bugunu, sonuçta uçuran kişi sendin. Evet şimdi huzur bozma konusunda yaptığın yarım yamalak açıklamayada. Admin eğer isterse mpr siyle birlikte atabilirsin varsa orada görülecektir zaten yazdıkların.. Olay şöyle efendim şahıs "erenoncu" kendisi ne oyunda ne gerçek hayatta arkadaşım oyunda bile denk gelmedim haberim bile yok kendisinden durduk yere bir anda grav diye iddialar atmaya başladı. hemde defalarca yazarak chate admini de etiketleyerek en sonunda bir anda  ne olduğunu anlamadan admin benimle bir konuşma ihtiyacı bile duymadan uyarı bile almadan bir anda atıldım. Geri bağlanıp admine sitemde bulundum uyarmadığı için admin umursamadı daha sonra şahısı uyardım iddia atmaması yönünde konuşmaya çalıştım kendisi bana "sana şimdi sövsem nasıl olur" cevabını verdi, adminde konuyu kapattı konuşma bu raddeye gelince , kendi halimde takılıyordum ayrıca grav diye birşeyde kullanmıyorum kullanmıyordum da şahısın bu iddiaları tek bana değil sunucudaki diğer tweak kullanan kişilere de böyle insanlarla uğraşmaktan zevk alıyor sanırım burda oyun oynuyoruz polemik yaratmanın hiçbir anlamı yok. iyi günler..
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 07-18-2023, 01:41 PM erenoncu.
anlamadığın şey ben çarptığımda uçtuğun değil burak rp attığında uçtuğun o anda orda kaza yapıp pit atmadığın için de sen de suçlu oluyosun dostum ben sana dün grav varmı varsa kapat yasak dedim cevap bile vermedin admine söylediğimde admin uyarı amaçlı kickledi arkadaşı sonra bana seni ilgilendirmez sen admin misin demeye başladı ben de arkadaşa "sana sövsem nasıl olur sonuçta admin değilsin" dedim. ayrıca benim sorunum tweak kullananlarla değil ayrıca adam gibi sürmeyenlerle
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup aşağıda süreler yazan oyunculara (kyutoryu - votka) uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

Süreler - kyutoryu
4:27 - Araç kontrol edememek - Karşı şeritteki oyuncuya çarpmak
7:52 - Tünel çıkışı ters yönden oyuncuya çarpmak

Süreler - votka
4:09 - Tehlikeli/Dikkatsiz sürüş - Yanlış/Hatalı RP kullanımı
5:49 - Oyuncuya bilerek/kasıtlı çarpmak
7:09 - Oyuncuya çarpmak - Yanlış/Hatalı RP kullanımı
7:59 - Tehlikeli/Dikkatsiz sürüş - Kazaya sebebiyet vermek
9:20 - Ters yönden oyuncuya çarpmak
10:30 - Ters yönden oyuncuya çarpmak
10:32 - Oyuncuya kazaya sebebiyet vermek
16:01 - Yanlış/Hatalı RP kullanımı - Kazaya sebebiyet vermek

erenoncu kullanıcı adlı oyuncunun herhangi bir suçu bulunmamaktadır. votka kullanıcı adlı oyuncunun birden çok kez RP atmasından dolayı (Yanlış/Hatalı RP kullanımı) crash etkisi yaratmıştır.

[Resim: 92uzsjs.png]
[Resim: 5r0dcgv.png]

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi
Task