Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 06-12-2023, 12:10 PM mertcan1238.
!!!KRONOS KURTARICI SİRENİNİ GEREKSİZ KULLANIYOR!!!

MPR:https://dosya.co/ibit1peblrkm/KRONOS_KURTaRICI_S^TİRENİ.mpr.html
SÜRE:1:02

Açıklama:

Durduk Yere Kurtarıcı Sirenini Açıp Duruyor Eğer Destek İsteseydi Kurtarırdı Zaten .Kurtarmadı Bile Bekiri 

Gelip Benim yanımda durdu sireni açık bi vaziyette benide rahatsız etti bekledim çekilmesini çekilmedi aracı fixledim sonra ticket açıcam v.s diyor 
kurtarıcı sirenini fazlasıyla boş yere kullandığı için şikayetçiyim 1 kere olsa 12 saat dedim ama 1 kere değil minimum 1 gün ban istiyorum

Şahsın S2 si: samet7119
Kayıtlı Üye
Kesinlikle sireni gereksiz kullanma durumum yotkur,kaza yapan veya sıkışan kişilerin yanına gidip kişi bulunduğu durumdan kurtulana kadar bekliyorum , kurtarıcı kaza yapan kişinin yanında siren açmayacak ise neden siren mevcut,bekir mevzusunda ise , kişinin yanına gittim kurtarmami isteyip istemediğini sordum ancak afk mış ordan da sireni kapatıp ayrıldım zaten. Sırf hamiltox isimli arkadaşa seni sikayet edeceğim dediğim için korkudan karşı bi ticket açma gereği duydu.
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 06-12-2023, 12:49 PM mertcan1238.
(06-12-2023, 12:20 PM)samet7119 demiş ki: Kesinlikle sireni gereksiz kullanma durumum yotkur,kaza yapan veya sıkışan kişilerin yanına gidip kişi bulunduğu durumdan kurtulana kadar bekliyorum , kurtarıcı kaza yapan kişinin yanında siren açmayacak ise neden siren mevcut,bekir mevzusunda ise , kişinin yanına gittim kurtarmami isteyip istemediğini sordum ancak afk mış ordan da sireni kapatıp ayrıldım zaten. Sırf hamiltox isimli arkadaşa seni sikayet edeceğim dediğim için korkudan karşı bi ticket açma gereği duydu.

hayır dostum var adamları kurtarma görevi gelmeden ta nereden nereye siren açıyorsun

samet7119Kesinlikle sireni gereksiz kullanma durumum yotkur,kaza yapan veya sıkışan kişilerin yanına gidip kişi bulunduğu durumdan kurtulana kadar bekliyorum , kurtarıcı kaza yapan kişinin yanında siren açmayacak ise neden siren mevcut,bekir mevzusunda ise , kişinin yanına gittim kurtarmami isteyip istemediğini sordum ancak afk mış ordan da sireni kapatıp ayrıldım zaten. Sırf hamiltox isimli arkadaşa seni sikayet edeceğim dediğim için korkudan karşı bi ticket açma gereği duydu.

şuanda ticket boş bir durumda değil mpr ve saniyeleri inceleyecekler adam sana kurtarma isteği göndermeden sen siren açamazsın
Kayıtlı Üye
Kurtarmaya giderken siren açıp gidiyorum bunda anormal olan bi durum yok bence, gerçekte ambulans vs. Sireni olay yerinde mi açar yoksa oraya giderken Yolda mı açar. Uzatmanin anlamı yok yetkililer izler gerekeni yapar zaten
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 06-12-2023, 01:12 PM mertcan1238.
(06-12-2023, 12:50 PM)samet7119 demiş ki: Kurtarmaya giderken siren açıp gidiyorum bunda anormal olan bi durum yok bence, gerçekte ambulans vs. Sireni olay yerinde mi açar yoksa oraya giderken Yolda mı açar. Uzatmanin anlamı yok yetkililer izler gerekeni yapar zaten

adam !112 yapmamışki neden siren açıyorsun ks den bakıpda siren açıp yanına gidemezsin veya yolda duranları siren açıp uyaramazsın polis değilsinki sen

dediğin gibi uzatmadan bekleyelim yetkililer gereğini yapar
Yönetici
Konu incelenmiş olup hem bekirin yanında hem de hamiltok adlı oyuncunun yanındayken boşa siren açma tespit edilmiştir.
Boşa siren ile bekleme yaptıgı için kurtarıcıya cezai işlem uygulanmıştır.

İyi Oyunlar...
İyi Sürüşler...
OSMANLI GARAGE Adanalı Yöneticisi 
1 Ziyaretçi