Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 06-11-2023, 07:12 PM M3PowerS2.
Lojistik yaparken, ışıkta bekliyordum. Yeşil yandı ve arkadan gelen 2-3 araç vardı. Crazy adlı arkadaş bana vurdu ben de zorunluluktan [IS] Argun'a vurdum. Arkadan XARIUS (sadeceenes) isimli şahıs makas atarak/trafiği tehlikeye atarak geliyor. Beni Soner A. sellektör atarak sıkıştırdığı için sağa kaçmak zorunda kalıyorum ve arkadaşa vuruyorum. Ve arkadaş bana kasti bir şekilde vurmaya başlıyor daha sonra göbekten dönüp tekrar vurmaya devam ediyor kendi haklı sanıyor. Üstüne üstlük hakaret ediyor. 

Hakaret SS: https://www.hizliresim.com/guogrq7

MPR DAKİKA:  23.44.12
MPR KAYDI : https://s6.dosya.tc/server14/0b5g1l/sadeceenes_rapor.rar.html

XARIUS (sadeceenes)

Ekstra olarak: Arkadaş kasti vurduğu için benim 5900 tl iş param gitmiştir.
                         PORSHCE
Kayıtlı Üye
Öncelikle yolumda gayet rahat rahat giderken arkadaş kolunun olduğunu unutarak bir anda sağa kırıyor önüme bende o sinirle gidiyorum çarpıyorum zaten arkadaşın sürmeyi bilmediği gibi türkçesi de yok herhalde kasti vurma ne anlamadım da neyse bir anda sağa kırıyor bende sinirlendim vurdum paramı atarsın yoksa forum dedi en son kendisi burda gözüktü ayrıca burda ne kadar naif konuşuyorsa mprde anlıcaksınız arkadaş da değişik bir ağız yapısı var lolipop falan diye hakaret ediyor ve söylediklerinin yarısından çoğu yalan geriye kalan da şüpheli izlemek lazım mpryi ayrıyeten arkadan birisi sellektör yaptı diye sağa kırılmaz hiç gerçekte araba kullanmamış çok belli sellektör yapıyorsa sağ dolu sen niye önüme kırarak beni kazaya zorluyorsun ve makasa da girmedim Kolay Gelsin Admin Arkadaşlar Big Grin
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 06-11-2023, 07:22 PM M3PowerS2.
Lakin o lolipop gibi kelimeleri ben söylemedim. Önce düzgün analiz et gel. Ve düzgünce gelmiyordun makas ata ata geliyordun. Sana söyleyecek başka lafım yok. Söylediklerimin çoğu mprde çıkıyor. İnSim olmadığı için de kaybettiğim para gözükmüyor. Arkamda FZ50 ile adam son hız gelirken başka yapacak bir şeyim yoktu. Gerekenin yapılmasını arz eder, kolaylıklar dilerim.
                         PORSHCE
Kayıtlı Üye
Bak ne olursa olsun birisi sellektör yaptı diye sağa kırılmaz sağda hızım 170 180 sen geliyorsun sağa kırıyorsun sonra burda boş yapıyon burda suçlu sensin önüme kırarak hatayı sen başta hata yaptın zaten sağa kırılmaz çare mare değil kırmıcaksın yol vermiceksin sağda araç var e noldu şimdi gene kaza yaptın
Kayıtlı Üye
Ben arkadaştan sikayetci olmaktan vazgeçtim. Ücretimi öderse mutlu olurum. Sizleri buraya kadar yorduk kusura bakmayın.
                         PORSHCE
Kayıtlı Üye
s2 atıp konuyu kapayabilrsin
Yönetici
(06-12-2023, 05:28 PM)Xars demiş ki: s2 atıp konuyu kapayabilrsin

M3PowerS 

kullanıcı adı yukarıdaki gibidir. Aranızda maddi hasarı karşıyabilirsiniz.

İyi Oyunlar...
İyi Forumlar...
OSMANLI GARAGE Adanalı Yöneticisi 
1 Ziyaretçi
Task