Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Geldi, çarptı, suç attı, gitti.

S2 : yakup cengiz
NICK : JacoBs

MPR : https://s6.dosya.tc/server10/uj2ilf/yakup_cengiz_-_JACOBS.mpr.html
MPR SÜRE : 2. Dakika 38. Saniye
BURADA BİR ŞEY YOK DİYEBİLİRSİNİZ ORADA YÖN DEĞİŞTİREBİLİRDİ ZATEN SOLDAYDIM ÜSTÜNE SAĞ BOŞTU.
DRIFT95
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 11-20-2022, 06:41 PM yakup cengiz. Düzenleme Nedeni: unuttuğum birtakım şeyler
Burda Arkadaş sol sinyalini yakmadığı için düz gitcek zannediyorum, o yüzden sollamaya çıkıyorum ve olanlar oluyor.
Araba ile hızlı geldiğim için duramadım . Ayrıca arkadaştanda özür diliyorum ama o hemen para istiyor.
Kayıtlı Üye
(11-20-2022, 06:36 PM)yakup cengiz demiş ki: Burda Arkadaş sol sinyalini yakmadığı için düz gitcek zannediyorum, o yüzden sollamaya çıkıyorum ve olanlar oluyor.
Araba ile hızlı geldiğim için duramadım .  Ayrıca arkadaştanda özür diliyorum ama o hemen para istiyor.

Ne isteyeyim öpücük mü isteyeyim? Ve kankam soldayım, geç yanımdan. Yanım boş MPR bile koydum bir bak da konuş istersen İŞİNE KARIŞMAK GİBİ OLMASIN SUÇLU BURADA SENSİN AMA neyse karışmayayım.
DRIFT95
Kayıtlı Üye
Kararı forum yetkilileri versin bence, yinede bir hatam olduysa affola aramızda samimilik vardı eskiden,
Tartışmak istemem.
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup sola gidip sonra tekrar sağa gidip ardından sola dönüyorsunuz. Sinyaliniz yanmıyor. Tehlikeli bir dönüş sergiliyorsunuz. Haliyle o da duramayıp size çarpıyor. İşlem yapılacaksa 2 oyuncuya da yapılmalı ki böyle bir olay yüzünden de oyundan mahrum kalmamanız adına işlem yapılmasını doğru bulmuyorum. Lütfen dikkatli sürün.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi
Task