Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Kullanıcı Adım: Lil Khonly

Admin K.Adı: beretta

MPR Link: https://dosya.co/xe3fgy1s9j0v/MPRKE.mpr.html

Olay Zaman Başlangıç: 2:24:25

Olay: beretta adlı oyun görevlisi bir arkadaşımızı çakar kullandığı için ceza kesmekle tehdit etti ("çakar dan ceza keseyimmi" dedi). Bende çakara sadece polisler ceza kesebilir sen polis değilsen kesemezsin dedim o da keserim dedi. Olay keserim kesemezsin diye biraz uzadı tabi o anda oyunda olan başka bir oyun görevlisi (k.adı:emresrky) de benim haklı olduğumu sadece polislerin ceza kesebildiğini söyledi ama beretta adlı arkadaş diretti de diretti. Bende bu sefer yasak olmadığını Casplook açık bir şekilde yazdım oda "caps açınca ürkütücümü oluyorsun diye bana sordu bende aynen şunu yazdım ""yo beynin, küçük yazıları, algılamıyor herhalde, o yüzden büyüttüm"". Yazdım bundan sonra iki oyun görevlisi admin chate gidip sordular. Sonra tabi ben haklı çıktım. 10dk sonra geldiler ve bana admine hakaretten 5k ceza keseceğini söyledi ve kesti bende yarın foruma atıcam dedim o da ok dedi.
Yani ben o cümlede hakaret ve aşşağılayıcı birşey göremiyorum. Beyni küçük yazıları algılamıyor diye büyük yazdım bunun kötü birşeyi yok ki uyarı vermeden direk ceza kesmesi veya cezayı 10 15 dk sonra kesmesi ?
KURALLARI PEK İYİ BİLMEYEN BİR ADMİNE YARDIMCI OLUNCA HEP SANKİ ONLARA KÜFÜR EDİYORMUŞUZ GİBİ KARŞILIYORLAR. BU OLAY BİRÇOK ADMİN İÇİN GEÇERLİ 20TL VERİP ADMİNLİK ALMIYORUZ BELKİ AMA BİZDE KURALLI BİLİYORUZ. ORDA BANA DÜZGÜNCE HANİ ÖYLEMİYMİŞ BİLMİYORDUM DESEYDİ BÖYLE BİR OLAY ÇIKAMZDI. İLK TEPKİSİ SANANE KESERİM OLDU. HAYIR HADI BENİ KAALE ALMIYOR BAŞKA BİR ADMİNDE ONA KESEMEZSİN DEMESİNE RAĞMEN KESERİM DİYE ISRAR EDİYOR.

Lil Khonly
  • OSMANLIGARAGE ADMİNİ

Alıntı
1 Ziyaretçi
Task