Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 10-09-2022, 12:50 PM ALiCan.
(10-09-2022, 11:48 AM)Richowski demiş ki: aynen o şekil yetkilinin ilgilenmesini bekleyelim benim hatam varsa da yiyeceğim 3-5 gün ban bana koymaz ama sen kendini insanlarla konuşma konusnda geliştir tartışmaya açık biri değilsin ağzımdan çıkan her kelimede seni suçluyorum sana göre uzlaşmaya çalışıyoruz burda arkadaşım. gereken neyse o olsun 
Benim insanlarla konuşma konusunda neyim var peki ? 

Gayet açıklayıcı bir dil ile suçunu ifade ettiğimi düşünüyorum .

Benim hatam varsa da yiyeceğim 3-5 gün bana koymaz diyorsun , demek ki  hatanı kabulleniyorsun o yüzden  böyle konuşmaya hak buluyorsun . 

Ağzından çıkan her kelimede beni suçluyor değil.  Kendini  daha suçlu duruma  düşürmüş  oluyorsun , aramızda birşey var ki bir yere varamıyoruz ki varamayız da ,   Senle uzlaşamayız bu gidişle

Dediğin gibi gereken neyse o olsun , konu yanıtlandığında herşey sonuçlanmış olacaktır  .
DİSCORD: AliCan#0798
Moderator
Merhaba,
Mpr kaydı tarafımca incelenmiş olup şikayet ettiğiniz kullanıcıya (Richowski) gerekli uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.
Kovalamaca sırasında kaybettiğiniz 5k hesabınıza aktarılmıştır.
[Resim: unknown.png]
İyi Oyunlar.
İyi Forumlar..
 OMERR

WantenKorsBaby
1 Ziyaretçi
Task