Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 10-03-2022, 04:04 PM İkraaKayhan.
Merhabalar (QRAQADIL)'S2 Adlı Oyuncudan Şikayetçiyim  Ben Polis Olarak Normal Devriye Atıyordum Ve ORHAN'ın Yanladığını Gördüm Ve kovalamaya Başladım 
MPR (https://dosya.co/6utg2n31i62w/Te^Tşekkür_Ederim.mpr.html)

Kovalama 45:29,42'de Başlıyor 

50:29.27'de Orhan ([b]QRAQADIL) Beni Kasıtlı Bir Şekilde Takla Attırıyor.[/b]

[b] Bunun Yasak Olduğu da Kesin Kasıtlı şekilde Yaptığı Çok Açık[/b]

[b] MPR'da 27:00.00'da Kaza oluyor Ve Polis Skini İle Yanlıyor Buda Yasak.[/b]

[b] 29:00.00'da Kovalama Başlatamadım Ve Başlatmak için Arkasından Gittim Sonra Pitte kovalamanın Yasak olduğu Aklıma Gelip Kovalamayı   Bıraktım MPR dada Gözüklüyor Bıraktığım [/b]

[b] 36:16,19'da Ben Arkadan Şarkı Açmak İçin Oyunu Alta Aldım Ve Yanımda Yanlamaya Başlamış.[/b]
[b] 36:57,25'de oyuna Geliyorum Ve Kovalama Başlatıyorum  [/b]

[b] 37:00.00'da Kovalamayı Kaybediyorum.[/b]

[b] 36.51.76'da Orhan'a Kışkırtmamasını Söylüyorum (Chat'i Okuyunuz Lütfen)[/b]
[b] 38:55,00'de Benim İftira Attığımı Söyleyip Bana İftira Atıyor.[/b]

Gereğinin Yapılmasını ARZ Ederim. 

Teşekkürler OG Ekibi
https://www.ortimak.com/
Cool
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 10-03-2022, 03:57 PM ORHAN034.
Hiçbir şekilde polis kışkırtmadım. Seviye 3 olunca senin bana vurman ne kadar normalse benimde sana vurmam o kadar normal . Ki ben sana ram yapmadım izlerseniz uygunsuz güç kullanımı söz konusu değildir. Oyunda yanladım ve kaybettin diye hemen kışkırtma diye söylenmen çok saçma. Yada neyse ya tamam en iyi sensin. Ha bide nedense ben durumu izah edince admin arkadaşın saçma şekilde konuyu uzatma kapat diye ann geçiyor. Taraf tutulduğu  kısmı neden belirtmediniz:d.

Zahmet olmazsa bu konuya yöneticin bakmasını istiyorum.  İyi günler. Gereği yapılır.
DISCORD: ORXAN#7316
Kayıtlı Üye
(10-03-2022, 03:41 PM)ORHAN034 demiş ki: Hiçbir şekilde polis kışkırtmadım. Seviye 3 olunca senin bana vurman ne kadar normalse benimde sana vurmam o kadar normal . Ki ben sana ram yapmadım izlerseniz uygunsuz güç kullanımı söz konusu değildir. Oyunda yanladım ve kaybettin diye hemen kışkırtma diye söylenmen çok saçma. Yada neyse ya tamam en iyi sensin. Ha bide nedense ben durumu izah edince admin arkadaşın saçma şekilde konuyu uzatma kapat diye ann geçiyor. Taraf tutulduğu  kısmı neden belirtmediniz:d.

Zahmet olmazsa bu konuya yöneticin bakmasını istiyorum.  İyi günler. Gereği yapılır.

Uygunsuz Güç Kullanımı Diyorsun Fakat Uygunsuz Güç Benim Arabamı Takla Attırıp İleriye Fırlatıyor Gerçekten Uygunsuz güç Kullanımı Söz Konusu Bile Değil (İRONİ) 

Ben Konuyu Kapatmanı Söyledikçe Konuyu Uzattığın İçin Admin'e Söyledim Ve Oda Görevini Yaptı Taraf Tutma Yoktur Herkez Eşittir.
https://www.ortimak.com/
Cool
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz oyuncuya (QRAQADIL) uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

[Resim: ckg61sb.jpg]

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi
Task