Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Merhabalar ben Uygar. 6664 sunucusunda lojistik de görev yaparken yolu karıştırdım. arkamda kimse yoktu ama ben yine de geri döndüm ve çimenliklerin en sağından giderek yoldan çıkmayı planlıyordum. yolun en sağından giderken bir anda arkamdan ''[OG] Furkann'' adlı oyuncu gelip bana kasten çarptı. işimde ki paranın çoğunluğu burada gitti. Sonra bu arkadaş kendini ben adminim bana bir şey olmaz ben herşeyi yapabilirim kafasında olduğu için durduk yere gelip bir daha çarptı ve beni takip etti. yani zaten işten kazandığımız 3 kuruş para böyle kendini ben adminim bana bir şey olmaz kafalı insanlar çarpıyor 1 kuruş kazanıyoruz. Ayrıca çarpışma ücretleri zaten ayrı pahalı. Yani böyle insanlar olduğu sürece kimsenin oynuyası kalmaz. artık lütfen benim param karşılansın ya geçende başkası çarptı o zaman sadece ceza almasını talep ettim fakat ben bu oyunu para kasmak için oynuyorum. Lütfen benim param karşılansın. Bıktık.

https://s2.dosya.tc/server18/m26053/e_Tssek.mpr.html

ilk kasten çarpma:13.55
ikinci kasten çarpma:15.48

Lütfen ama lütfen banlayın bunu 3 ya da 4 gün önce bana ovalde hakaret edip düzgün konuş diyip kicklemişti. kicklediği için mpr kaydı alamamıştım.
bu şahıs adminliği kötüye kullanıyor.
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz adminin (darkking890) artık adminliği bulunmamaktadır.

Ayrıca yaşamış olduğunuz bu duruma istinaden oyuncuya (darkking890) uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

[Resim: 53ua4uw.png]

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi