Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
12:14 sularında 64 portunda oynuyordum ve iş aldım ve yerine götürdüm ardından orda biraz afk durdum ve yanıma ilk olarak D E N İ Z 6 0 adlı user geldi.Ardından StarKing[OG] adlı adminde geldi yanıma ve D E N İ Z 6 0 adlı user önüme kırarak beni durdurup StarKing[OG] adlı adminin vurmasına yardımcı oluyor.

Mpr link : https://www.dosya.tc/server37/8ihxe6/starking_kas_Titli.mpr.html

Mpr süre : 33:09.07 D E N İ Z 6 0 adlı user ters yapıyor,33:37.12 D E N İ Z 6 0 adlı user ışıktan kaçıyor, ASIL OLAY 35:16.93

2 Şahısada gerekli işlemin yapılmasını talep ediyorum.

Saygılarla Diablo.

Heart
                                                               OSMANLI GARAGE
                                                                        DİABLO
Kayıtlı Üye
OLm SENİN yaptıklarını yazarsak sen batarsın :F Sırf bunlar s3 Oynamakk İçin Yapıyosun Big Grin

Osmanlı Garage Admini Rolleyes
Kayıtlı Üye
Senin de kaçtığın zamanlar oldu ama bu mu gözüne düştü gerçekten :/
06PAVYON  Heart VTEC POWER

Discord : Deniz Ağrı#7913
Kayıtlı Üye
(07-15-2022, 11:57 AM)MRTCAN10 demiş ki: OLm SENİN yaptıklarını yazarsak sen batarsın :F Sırf bunlar s3 Oynamakk İçin Yapıyosun Big Grin

bi s3 için bu kadar karaktersizlik yapmam Smile
                                                               OSMANLI GARAGE
                                                                        DİABLO
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz admine (muratcan2370) Yönetim kararıyla uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.
Ayrıca konuda bahsi geçen oyuncuya da (yasin60) uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi
Task