Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 07-14-2022, 10:21 AM Enes01.
ÖNCELİKLE DENİZ 60 GİDİYORDU SONRA ÇARPTI DEDİM OLABİLİR İNSANLIK HALİ AMA DAHA SONRASINDA ONU GEÇİNCE BİR SİNİRLENDİ HERHALDE SÜREKLİ ÇARPMAYA BAŞLADI YANİ EN AZ 10 DK ÇARPMIŞTIR YANİ OYUNDAN ÇIKMASAM ÇARPACAK SONRA BENDE SİNİRİME HAKİM OLAMADIM SÖVDÜM AMA YANİ NAPABİLRİİM EL İNSAF YANİ ÇİLEDEN ÇIKARDI SÜREKLİ ÇARPIYOR MPR LERİN BİRAZ SONUNDA GÖRÜNTÜLER LÜTFEN BANIMI DA KALDIRIRSANIZ 
amacım deniz 60 ında 7 gün banlanmasını istiyorum ve banım düşürülsede iyi olur
sanırsam ilk mpr 4.25 sonra başlıyor diğeri tamamen çarptığı video yani devamı
ve ayrıca ben banlandım o da banlansın ekstra ban atmayın bana

https://s5.dosya.tc/server7/cyyo26/deniz__60_kas_Titli_carpma.mpr.html

https://s5.dosya.tc/server7/x8e6v5/deniz_60_kas_Titli_carpiyor.mpr.html

OYUN S2 İM sadeceenes             karşı tarftın kulalnıcı sını biliyorum sadece DENİZ 60
Kayıtlı Üye
AİLEVİ KÜFÜRLER ETTİN O YÜZDEN SEN BAN YEDİN GEREKLİ KANITLARIM VAR HALA DA EDİYORDUN.
06PAVYON  Heart VTEC POWER

Discord : Deniz Ağrı#7913
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 07-14-2022, 10:24 AM Enes01.
(07-14-2022, 10:08 AM)denizagri demiş ki: AİLEVİ KÜFÜRLER ETTİN O YÜZDEN SEN BAN YEDİN GEREKLİ KANITLARIM VAR HALA DA EDİYORDUN.

tamam sende bana kasıtlı çarptın sende banlancaksın çocuk gibi seni geçince neden kendini hüzüne boğuyorsun ki salda geçim yani yok yetişemezsen el salla yok saplar geçerim bu harketler ne ya
Kayıtlı Üye
Tamam kardeşim en iyisi bekleyelim inşallah banın kalkmaz taa aileme kadar ediyorsun demekki okadar terbiye yoksunu bir kişisin ben senin annene hakaret dahi etmedim, oyun içine de aileyi katman da ayrı bir mesele, mademki ben çarpıyorum gel sende çarp zaten çarptın da

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 07-14-2022, 10:55 AM Enes01.
(07-14-2022, 10:26 AM)denizagri demiş ki: Tamam kardeşim en iyisi bekleyelim inşallah banın kalkmaz taa aileme kadar ediyorsun demekki okadar terbiye yoksunu bir kişisin ben senin annene hakaret dahi etmedim, oyun içine de aileyi katman da ayrı bir mesele, mademki ben çarpıyorum gel sende çarp zaten çarptın da

yav niye oyun düzenimi bozuyorsun ben çarpmak istemiyorum niye çarpıyorsun kafayı yedirttin yeter çarpma çarpma olm istemiyorum kafayı yedirtiyon sonra niye küfür ediyon sen banlancan ben zatan de

ayrıca kardeşim derken
Kayıtlı Üye
(07-14-2022, 10:55 AM)Enes01 demiş ki:
(07-14-2022, 10:26 AM)denizagri demiş ki: Tamam kardeşim en iyisi bekleyelim inşallah banın kalkmaz taa aileme kadar ediyorsun demekki okadar terbiye yoksunu bir kişisin ben senin annene hakaret dahi etmedim, oyun içine de aileyi katman da ayrı bir mesele, mademki ben çarpıyorum gel sende çarp zaten çarptın da

yav niye oyun düzenimi bozuyorsun ben çarpmak istemiyorum niye çarpıyorsun kafayı yedirttin yeter çarpma çarpma olm istemiyorum kafayı yedirtiyon sonra niye küfür ediyon sen banlancan ben zatan de

ayrıca kardeşim derken

Deniz Ağrı#0001
Bana burdan yazsana burayı doldurmayalım boşuna kardeşim.

Moderator
Oyuncuya uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

İyi Oyunlar
İyi Forumlar
NazmiNAKAMURA[OG]
Head MODERATÖR
1 Ziyaretçi