Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 07-12-2022, 05:45 PM DIABLO/CUNEYT.
20:37 sularında 64 portunda oynuyordum.DÜRÜMCÜ MÜSLÜM adlı user her hangi bir iş tagı olmadığı halde lojistik yerini meşgul ediyor ve korna spamı yapıp arabamın arka tarafına vuruyor.Ve arından ödiyecek misin diyorum hasarımı hayır diyor bana bir şey kesmedi diyor,Chate 1200tl ceza kesmini atmama rağmen.Ve orada bekleme sebebim NazmiNakamura Admini bekliyordum birlikte iş yapacaktık ve orda afkları duranları dağıtacaktı ondan dolayı kenarda bekliyordum bana çık dese çıkacaktım fakat direkt arabama çarpıyor ve korna spamı yapıyor ve lojistik yerini meşgul ediyor.

Mpr link : https://s6.dosya.tc/server8/vscivq/durumcu_muslum.mpr.html

Mpr süre : 37:07.89

Saygılarla Diablo.
Kayıtlı Üye
Bana Discorddan Ulaş Şahsen Masrafını Ben Ödüyeceğim . LordqWe#5841 (Oyundaki Adım LORD görürsen ordanda ulaşırsın.)
                                                                                                        Hamit Özdemir
                                                                                        OSMANLI GARAGE

Kayıtlı Üye
Lojistik yerini meşgul eden sizsiniz ben ordan pite doğru gidecekken sen yolun ortasında durmuşsun ve + olarak ödemek zorunlu deil lütfen bu konularla forum adminini meşgul etme
Moderator
Oyuncuya para cezası kesilmiştir.Birdahakine benide bekleseniz park yerinde bekleyin.

İyi Oyunlar
İyi Forumlar
NazmiNAKAMURA[OG]
Head MODERATÖR
1 Ziyaretçi