Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 07-12-2022, 12:42 PM DigDat. Düzenleme Nedeni: Eksiklik
Öncelikle şikayet ettiğim oyuncu finn'dir. Kullanıcı adı da finn. Sunucuda bugün 3. günüm ve sabrım cidden taştı o yüzden artık şikayet etme kararı aldım. Oyuncuyu asıl şikayet etme sebebim arkadaşın bana bilerek vurması ve sonrasında chate gülücük atmasıdır fakat daha ağır ceza alması için diğer yaptıklarını da söylemek istiyorum.

1) Mprde 2:27:15'e bakarsanız ismi küfür olacak şekilde sunucuya giriyor.
2) Mprde 2:30:40'dan itibaren izlerseniz exesinin olmadığını göreceksiniz. Ayrıca vtec de açık.
3) Mprde 2:40:45'de exesi olmadığı için saçma bir şekilde kaza yapıyor ve ovale düşüyor fakat pit atmıyor. Hemen sonrasında ben geliyorum ve pit atması gerektiğini söylüyorum sonra arkadaş çok gergin olduğu için ufak bir tartışmaya giriyoruz. 2:41:25'de saçma tavırını görebilirsiniz. Tartışma çabuk kapanıyor ama 2:43:00'dan itibaren izlerseniz geldiğimi görüp bekliyor ve  bilerek vuruyor, !kazaode yapmadı veya özür dilemedi zaten bilerek vurmuştu ve aksine gülücük attı (2:43:15), gereğinin yapılmasını istiyorum ve en kısa sürede olmasını rica ediyorum

MPR linki   https://s6.dosya.tc/server8/91m5lt/finn_forum.mpr.html
Moderator
Oyuncuya uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

İyi Oyunlar
İyi Forumlar
NazmiNAKAMURA[OG]
Head MODERATÖR
1 Ziyaretçi
Task