Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 07-12-2022, 11:37 AM ardato4154.
1.31`den sonrasını izleyiniz Pitten cıktığımdan sonrasını Mert Kasıtlı Vuruyor devam ediyorum sonrasında ben pitin orda dödüğüm için loj tünelinde üzerime dönüyor sonrasında ben hahaha diyorum sen gül devam et bak bakayım o araç sağlam kalıyormu diyip tehdit ediyor Smile Bekle diyor bekliyorum yol boş olduğu için Umman zaten arkadaşı ondan sonrasında merte bekle diyorum bekle bekle diyor o sırada umman kardeşim pitten cıkıyo Umman tünele geldiği zaman mert oyuna dönüyo sonrasında Umman kardeşimizi izliyoruz göre göre gaza basıyo sonrasında dalga geçermiş gibi yolda ne duruyorsun diyor Bende sen sonda öpücük attım <3 

Şikayet Eden: [IS]ArdaT.
Şikayet Eden K.Adı:ardato4154

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Şikayet Edilen K.Adları: Mert56902 + Umman

Şikayet Edilenler: [IS]MertSmile + Umman

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Kanıt:
https://s2.dosya.tc/server18/7q3n8c/Kas_Titli_carpma_umman.mpr.html 1.31`den itibaren

#ArdaTopal
Moderator
Oyunculara uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

İyi Oyunlar
İyi Forumlar
NazmiNAKAMURA[OG]
Head MODERATÖR
1 Ziyaretçi
Task