Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 07-10-2022, 10:13 AM yazganmertcan.
Öncelikle selamun aleyküm herkese 10.7.2022  13:00  Zamanında Ovalde gazlıyordum fakat KFZ SERVİCE 4:36 Zamanında ovalde gazlıyorken Mussaka isimli biri çarpıyor ve olayı admin görüyor fakat adminin flod atmasına rağmen Kfs service hala arabayı yolda bırakıp paramı öde paramı öde diyor 2 3 dk dır ovalde yolda kaza yapıp pit atmıyor ve bizde Dr.mert Ve Courer le takılıyoruz 
4:39 itibarende biz gelip ikimizde ona çarpıyoruz ve halen çarpmamıza rağmen ovalde duruyor hala parasını istiyor.
(Gerekenin yapılmasını istiyorum)

Mpr: https://s6.dosya.tc/server8/gjvip3/KFS_SERV_TICE_OVALDE_KAZA_YAPMA.mpr.html[/font][/size][/color]

Mpr dakikası: Kfc 4:35 Dakkasında kaza atıp pit atmıyor ve o dakkadan 4:39 a kadarda biz geliyoruz hala yolda kaza yapmış bir şekilde duruyor
kaza yaptığımızda tekrardan yolda duruyor hem bizi kaza yaptırıyor ve halendahada ovalin ortasında kalıyor mpr'nin ilerleyen zamanınızada bakmanızı isterim Kolay Gelsin.

Gerekenin yapılmasını istiyorum tüm adminlerimize kolay gelsin herkesin Kurban Bayramı Mubarek Olsun
Moderator
Oyunculara uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

İyi Oyunlar
İyi Forumlar
NazmiNAKAMURA[OG]
Head MODERATÖR
1 Ziyaretçi