Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Yük alma yerinde bilerek bir anda geri vitese takıp üstüme sürüyor daha sonra hiçbirşey olmamış gibi devam ediyor. Yükün 1200TL hasar aldığını söyleyince "bişe olmaz" diye geçiştiriyor. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

21.25 ten itibaren DR. MERT adlı oyuncu.

MPR link:https://s5.dosya.tc/server7/rx86so/drmert.mpr.html
Kayıtlı Üye
Bunu kasıtlı olarak yaptığımı söylemissin loj yapıyorum ve dibime kadar girmissin senin lojun oldu ve kapı açıldı sistemin bir bugundan dolayıda benim lojum onaylanmadı sol a kırdım fakat sende sağdayken arabanın arkası geliyor ilerleyen dk larda görüceksinizki loj a tekrar giriyor ve kantardan çıkıyorum bunu kasıtlı olarak yapmadım ve sendende özür dilerim.
Not: MPR NİN 21.25 Dakikasından sonra benım yaptığım olaya bakarsanız sevinirim çunki tekrardan kantara giriyorum ve kantar onaylanmadığı için solda duruyorum hızım 0 yani durduğum kesin neyse tek ricam işlem uygulamadan Mpr nini ilerleyen zamanınada bakmanızı isterim Herkese iyi günler iyi akşamlar.
Moderator
Oyuncuya para cezası kesilmiştir.Sizde takip mesafesini korumaya özen gösterin.

İyi Oyunlar
İyi Forumlar
NazmiNAKAMURA[OG]
Head MODERATÖR
3 Ziyaretçi
Task