Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 07-04-2022, 05:19 PM Yusufcans.
1:18:40:00
https://dosya.co/6o6eb1yctj9y/^2[IS]_^7SulymnTevzadze_-.mpr.html

dakikasında büyük rampadan geçerken süleyman adlı arkadaş bana kasıtlı şekilde çarpıyor 1200tl ceza kesiyor yazdıklarımı görmemezlikten geliyor
ve ilerleyen dakkasındaki ssler de ise Umman(Umman) adlı arkadaş kışkırtıyor ''1200tl yi öde ilerde böyle çocuğun falan olmasın'' tarzı bir cümle kuruyor
Kişilerin onurunu zendeleyici şekilde konuşması yasak diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin .

bahsi geçen umman adlı arkadaşın dediği söz : https://www.hizliresim.com/syei7zh
L A Z Z Y
Kayıtlı Üye
belli oluyor mprde frene bastığım o kadar yavaş giden birinin olacagını tahmin edemedim mesajlar kapalıydı ben vurduktan sonra 2 defa önüme kırıyosun yaptıkların cok sacma kazalar yaşanabilir.
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 07-04-2022, 05:58 PM Yusufcans.
ben sana çarptıktan sonra önüne kırma niyetim değildi , mesajlaırn kapalı olsa bile sistem mesajı çıkıyor 1200 tl hasar umarım anlamışsındır?

halada kendi haklı çıkarma peşindesin kardeşim bırak bu ayakları yaptığın, ap açık ortada ben senin önüne kırdım mesajlar kapalı bile olsa insan noldu der ''?'' atar chate sende hiçbiri yok yaptıkların çok saçma diyosun senin yaptıkların ne kadar doğru?
L A Z Z Y
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 07-05-2022, 06:54 PM Nazmi Nakamura. Düzenleme Nedeni: Forum ( 4 )
Mpr'de herşey belli köprüden inerken kör noktada kalıyosun elimden geldiği kadar frene basıyorum 5 le gittiğin için duramıyorum. Bilerek lafı ağzına dolanmış sen kimsin de ben sana kasıtlı vurayım. sonucta kazalar yaşanabilir ben her carptıgım kişiye nasılsın bişeyin varmı mı ? diyim orayı anlamadım bile foruma atılmaya bile değmez bi mpr ****** ***** heralde
Kayıtlı Üye
arkadaşım kişilerin onurunu zendeleyici konuşmak forumda ban sebebi ama sen bilirsin adminler karar versin buna.
L A Z Z Y
Kayıtlı Üye
ben ortada bi onur göremiyorum arkadaşım diye hitap etme
Moderator
En son düzenleme: 07-05-2022, 06:52 PM Nazmi Nakamura.
Oyuncuya para cezası kesilmiştir.

İyi Oyunlar
İyi Forumlar

Forum Kurallarına Göre;

4-)Kişilerin onurlarını zedeleyici Argo yada Küfürlü konuşanların mesajı siliniğ 5 günden az olmamak üzere 365 güne kadar banlanır.
NazmiNAKAMURA[OG]
Head MODERATÖR
1 Ziyaretçi