Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
sabah saatlerinde herkes gibi iş yaparak para kasıyorum ahmet ali sen adlı oyuncu nerde görse kaza yaptırıyor kasıtlı bir şekilkde gereginin yapılmasını rica ederim.

mpr:  https://www.dosya.tc/server37/n9po52/ahmet_ali.mpr.html

dakika: 44.05 ' de önüme kırarak kazaya sebebiyet veriyor kasıtlı bir şekilde sellektör yapmama rağmen.
1.24.50'de ise yolu kaparatak kazaya sebebiyet veriyor.

s2adı:  ahmetaliSen
                                                                          AHMET / RCM 

OSMANLI GARAGE                         
Ahmet Ali
Kayıtsız
İlk olarak dakika 44.05 te önüne krımam kastıldı değildir bunu söyleyeyim. İş km si bitmek üzereydi 120 lik yola verir diye o yola yöneldim ve ayrıca yol verdim sonra o tarafa vermeyince vitesi 5 e takıp geçerim diye düşündüm. Aracın lastikleri sıcak olduğundan dolayı yolu tutmadı ve kaydı sonrasında 1200 tl hasarım oldu dedi ve kendisine olan 600 tl hasarını karşıladım (yarısı şireke gidiyor yarısı kendisine) sonra bana 600 tl daha ödiyeceksin diye tutturuyor. dakika 44.28 de ise bana diyor ki "Foruma Atmasını biliyordun" diyor. Onun yaptığı hareketle benim yaptığım şey aynı değil ben KASITLI olarak fren yapmadım veya sıkıştırmadım arkadaşı, 44.38-45.22 arasında ise gönderdiğim 600 tl görülmekte ve aramızda geçen konuşmalar bulunmaktadır. 1.24.50 dakikasında eğer bakarsanız direksiyon sağa kırılı alttab atınca dönüyor ve o dakikada aynalarımda dahi [IS] AHMETRCM görünmüyor. Vahiy yoluyla bir haber almadığımada göre kasıtlı birşey değil. Alttab'a atma sebebimde arkadaş o 600 tl yi de ödemediğim için atıcaktı bende atarsa cevap veriyim diye alttab atıyordum alttabdan dönünce de clik yüzünden arac ileri atılıyor sonra çarpıyorum bu kadar. Ayrıca kendiside 180km/h civarındaki bir hızla pit alanına doğru geliyor.
Yönetici
İnceleme doğrultusunda atılan ban kaldırılmıştır.

İyi Oyunlar..
İyi Forumlar..
Osmanlı Garage Yöneticisi
1 Ziyaretçi
Task