Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Kolay gelsin değerli Osmanlı Garage ekibi. Aşağıda mpr dosyamda da belirttiğim üzere [OG]OMERR adlı moderatör arkadaş Aston mapinde pit bölümünden hızlı geçmenin kazalara sebep olduğu için yasak olmasına rağmen 2:47 dakikasında arkadaşlarıyla birlikte geçiyor ne onlara yaptırım uyguluyor ne uyarıyor ne uyarı veriyor ne de kendi hareketlerine dikkat ediyor. Daha sonra geçerken park halinde bulunduğum yerde bana çarpıyor ve kendisini uyarmama rağmen hasarı ödemediği halde birde hala üste çıkmaya çalışıp arkadamdakiler bana vurdu diyerek geçiştirmeye çalışıyor arkadaşımız.
Kuralların katı olduğu ve yıllardır varlığını gösteren Osmanlı Garage de bu zamana kadar admin, user ayrımı yapılmadı yapılmayacağınada eminim.Daha bu kendini bilmez admin arkadaşımız kuralları ihlal ediyorsa oyuncuların halini düşünemiyorum,bu arkadaşımızı gören oyuncularda admin geçiyor bende geçerim o hızda derse bu serverin hali ne olur?
  Bu şahısa gerekli yaptırımların ve cezai işlemlerin uygulanmasını arz ederim. İyi çalışmalar Osmanlı Garage ekibi.

Admin S2= Wantenkorsbaby 

Mpr = https://s2.dosya.tc/server18/ut6u6z/_1_OG__J_7_n_l_d_q_q_0.__7-.mpr.html
                      Furkan  Aksoy                                     Osmanlı Garage Oyuncusu

Moderator
En son düzenleme: 07-02-2022, 12:09 PM Wantennkorsbaby.
Merhaba kardeşim,
Mpr yi detaylı izlemeni tavsiye ediyorum, pit bölgesine hızlı girdiğim idda ediyorsun pit bölgesine girip frene asılıyorum ve S2 lisans adı Sserhatsonmezz olan arkadaşım arkadan bana vuruyor haliyle hızllanıyorum ve sana vuruyorum mpr yi detaylı izle göreceksin,
Herhangi bir yaptırım uygulamadığımı söylemişsin sserhatsonmezz adlı kullanıcının mod loguna bakılırsa yaptığım işlem görülebilir ,
Ayrıca foruma konu açarken kullandığın sözlere dikkat et "kendini bilmez" tanımadığın insanlarla bu şekilde konuşmamanı tavsiye ederim." Big Grin
 OMERR

WantenKorsBaby
Kayıtlı Üye
(07-02-2022, 11:48 AM)Darwinss demiş ki: Merhaba kardeşim,
Mpr yi detaylı izlemeni tavsiye ediyorum, pit bölgesine hızlı girdiğim idda ediyorsun pit bölgesine girip frene asılıyorum ve S2 lisans adı Serhatsonmezz olan arkadaşım arkadan bana vuruyor haliyle hızllanıyorum ve sana vuruyorum mpr yi detaylı izle göreceksin,
Herhangi bir yaptırım uygulamadığımı söylemişsin serhatsonmezzz adlı kullanıcının mod loguna bakılırsa yaptığım işlem görülebilir ,
Ayrıca foruma konu açarken kullandığın sözlere dikkat et "kendini bilmez" tanımadığın insanlarla bu şekilde konuşmamanı tavsiye ederim." Big Grin

Kardeşim sonuçta +200 le giriyo musunuz giriyosunuz oraya. Öyle frene bastım ayağım kaydı o vurdu bu vurdu ordan bakınca umrumdaymış gibimi gözüküyor? Eğer sen adminsen oraya +200 ile girilmeyeceğini bilmen lazım kaza yaptıktan sonra bir oyun için bu kadar palavra uydurup bahanelerin ardına saklanmamanı tavsiye ederim. Ben dünki oyuncu değilim bu konuyla ilgilenecek olan ilgili kişide dünki yetkili değil ben tepki gösterdiğim için ve kaza yaptığınız için bahaneler uydurduğunuz apaçık ortada. Kaza  yapmasaydınız ordan basıp gidecektiniz .

Moderator
(07-02-2022, 12:04 PM)58FURKAN34 demiş ki:
Mpr yi detaylı izlemeni tavsiye ediyorum, pit bölgesine hızlı girdiğim idda ediyorsun pit bölgesine girip frene asılıyorum ve S2 lisans adı Serhatsonmezz olan arkadaşım arkadan bana vuruyor haliyle hızllanıyorum ve sana vuruyorum mpr yi detaylı izle göreceksin,
Herhangi bir yaptırım uygulamadığımı söylemişsin serhatsonmezzz adlı kullanıcının mod loguna bakılırsa yaptığım işlem görülebilir ,

Kardeşim sonuçta +200 le giriyo musunuz giriyosunuz oraya. Öyle frene bastım ayağım kaydı o vurdu bu vurdu ordan bakınca umrumdaymış gibimi gözüküyor? Eğer sen adminsen oraya +200 ile girilmeyeceğini bilmen lazım kaza yaptıktan sonra bir oyun için bu kadar palavra uydurup bahanelerin ardına saklanmamanı tavsiye ederim. Ben dünki oyuncu değilim bu konuyla ilgilenecek olan ilgili kişide dünki yetkili değil ben tepki gösterdiğim için ve kaza yaptığınız için bahaneler uydurduğunuz apaçık ortada. Kaza  yapmasaydınız ordan basıp gidecektiniz .
İstersen ortalığı karıştırma bizde dünki oyuncu değiliz og kurulduğundan beri oynuyorum ben bu oyunu bana karşı kullandığın sözlere dikkat et izle mpr yi anlarsın ne olduğunu.
 OMERR

WantenKorsBaby
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 07-02-2022, 01:20 PM 58FURKAN34.
(07-02-2022, 12:05 PM)Darwinss demiş ki:

İstersen ortalığı karıştırma bizde dünki oyuncu değiliz og kurulduğundan beri oynuyorum ben bu oyunu bana karşı kullandığın sözlere dikkat et izle mpr yi anlarsın ne olduğunu.
Muhattabım değilsin, seni muhattap almış olsaydım oyun içinde sana söylenecek şeyleri söylerdim 
ÖTEDE OYNA.

(07-02-2022, 12:05 PM)Darwinss demiş ki:

Muhattabım sen değilsin.Muhattap almış olsam oyun içinde söyleyeceğimi söylerdim ÖTEDE OYNA

Kayıtlı Üye
Konuşmalarına dikkat etsene adam sana insan gibi cevap vermiş egomuzu buraya yansıtmayalım lütfen 13 yaşında bir çoluk çocuk değiliz Smile . Adam pite girmeden frene basıyor bende frene bastığını görmediğim için adama çarpıyorum doğal olarak öndeki insanlara çarpıyor insanlara yalnız üstüne alınma ahahah neyse . Dünki oyuncu değilim demişsin la küçücük bir çarpmayı foruma atan birisisin Big Grin . Adam sana açıklamasını yaptı bende sana oyun için yazdım tınlamıyorsun cevap verebilicek kadar adam değilsin . ÖTEDE OYNA falan yazmışsın ötede oynayan sensin gülüm biz gayet eğlencemizdeyiz sende oturur ordan izler foruma atarsın . Sana diceklerim bu kadar . Dediklerime alınma lütfen üzülürüm sonra . İYİ ÇALIŞMALAR OG <3
Kayıtlı Üye
forumda böle konusmak ne zamandan beri serbest ?
Kayıtlı Üye
Ya 5 Yaşındaki Çocuklar Gibi Hemen Şikayet Etmeyin Ömer arkadaşın Suçu Olabilir amma İLAKKİ ŞİKAYET ETMEK ZORUNDAMISINIZ!

Osmanlı Garage Admini Rolleyes
Kayıtlı Üye
(07-03-2022, 08:32 AM)MRTCAN10 demiş ki: Ya 5 Yaşındaki Çocuklar Gibi Hemen Şikayet Etmeyin Ömer arkadaşın Suçu Olabilir amma İLAKKİ ŞİKAYET ETMEK ZORUNDAMISINIZ!

5 yaşında kimin olduğu belli , sen benim konumu sorgulamadan önce git forum kurallarında 16. madde de yazılı olan

16-) Kişilerle olan, kişisel sorunlardan dolayı, kullanıcının herhangi bir mesajına -rep veren kullanıcılar, minimum 3 gün olmak üzere forumdan uzaklaştırılırlar.

maddesini oku .

Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz admine (wantenkorsbaby) Yönetim kararıyla uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

[Resim: k5g7rf1.jpg]

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
2 Ziyaretçi
Task