Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
3 Günlük bi admin kendisi. Emin olun sabahtan beri herkesi banlıyor. Ters olanlara tüm adminler kick atıyor bu arkdaş 1 günlük ban atıyor. Ben böyle bi admin görmedim yaşı küçük zaten erginliğe varmamış. Konuşması filan güzel ama admin olacak birisi değil. Ben banlı olduğum için şikayet etmiyorum banlı değilim   ama bu arkadaş varken illaki bi ban yeriz... Og sunucusunda adam  bırakmadı herkesi banlıyor. Ortaya yazı atıyor ters gitmek grav vs ban sebebi diye üzerinden süre geçiyor ben uyarmıştım diyip direk ban atıyor. Uyarı yapınca kaza olmayacak diye bi kaide mi var? Adam çarptığı adamdan özür diliyor ama admin ban atıyor. Yani kasıtlı bi hareket olsa da olmasa da dinlemeden ban atıyor. Diğer adminler kick atıyor ya da dikkatli ol filan diyor. Bu arkadaşı acilen adminlikten çıkarmanız gerekiyor aksi takdirde sunucunuzda oyuncu kalmayacak ve sizi tercih etmeyi bırakanlar olacaktır.. Sevgiler saygılar.
Alıntı

Bu Konudaki Mesajlar
Görevini Kötü Kullanan BAYCAN - tarafından SÜPERB - 06-11-2020, 09:02 PM
RE: Görevini Kötü Kullanan BAYCAN - tarafından anilcankartal - 06-12-2020, 08:07 AM
1 Ziyaretçi